Catering Dietetyczny Wegetariański Warszawa

1200,1500,1800,2000,2500 kcal

Dedykowana wegetarianom. Z zestawów wyłączono wszelkie gatunki mięs, drobiu oraz ryb. Natomiast pozostawiono źródła pełnowartościowego białka, takie jak jaja oraz nabiał – aby dostarczyć odpowiednie jego zapotrzebowanie w ciągu dnia. W każdym zestawie znajdziesz 5 posiłków. W ofercie posiadamy kaloryczności: 1200, 1500, 1800, 2000 i 2500. Dostawy odbywają się 6 dni w tygodniu (poniedziałek-sobota). Dostawy weekendowe (sobota lub sobota-niedziela) odbywają się w soboty.
Po złożonym i opłaconym zamówieniu możesz dowolnie przesuwać dni dostawy z poziomu swojego Panelu Klienta (np. gdy wypadnie Ci wyjazd).

Catering dietetyczny

w razie pytań pisz na catering@lookfit.pl

Zamów catering dietetyczny

Zamów i odbierz 10% rabatu - kod „lookfit” - do wprowadzenia w „koszyku”


Dostawy weekendowe dostarczone są w soboty

Cena Łącznie:  


Catering Dietetyczny Wegetariański Warszawa — bez mięsa i zbędnych kilogramów

Mieszkasz w stolicy? Jesteś wegetarianinem? Szukasz dietetycznego cateringu, który sprosta Twoim oczekiwaniom? Już nie musisz wybierać między cateringiem wegetariańskim a dietetycznym. Sprawdź, jaką mamy dla Ciebie propozycję i co zyskasz zamawiając Usługę Catering Wegetariański Warszawa.

Catering Wegetariański Warszawa — w wersji fit

Dieta Wegetariańska Catering Warszawa łączy w sobie zalety diety pudełkowej, odchudzającej i wegetariańskiej. Jest więc doskonałą propozycją dla osób, które wyeliminowały ze swojego jadłospisu produkty mięsne oraz rybne i nie chcą odchudzać się na własną rękę. Przygotowywane przez nas posiłki są w taki sposób, by Twoja dieta była zbilansowana, bogata w witaminy i substancje kluczowe dla prawidłowego funkcjonowania Twojego organizmu. Co więcej, każdy zestaw jest dobierany pod kątem Twojego dziennego zapotrzebowania energetycznego i celów, które chcesz osiągnąć. Właśnie dlatego możesz wybrać Catering Wegetariański 1200,1500,1800,2000 lub 2500 kcal. Jeśli nie wiesz, który wariant wybrać, w podjęciu decyzji pomoże Ci nasz Kalkulator Kalorii. Wpisując informacje związane z Twoją aktywnością, wagą, wzrostem i celem, otrzymasz Twoje szacunkowe dzienne zapotrzebowanie energetyczne. Jeśli masz dodatkowe pytania albo po prostu bardziej ufasz człowiekowi niż algorytmowi, skontaktuj się z nami, chętnie pomożemy Ci w wyborze najlepszej opcji.

...

Oblicz kalorie