Paleo Catering

1200,1500,1800,2000,2500,3000,4000 kcal

Dedykowana osobom z nietolerancją glutenu, nabiału i laktozy. Podstawę jadłospisu stanowią mięso, ryby, jaja, warzywa i owoce, a także orzechy i pestki. Ten system żywieniowy polega na eliminacji z diety zbóż (także naturalnie bezglutenowych), nabiału, suchych nasion roślin strączkowych. W każdym zestawie znajdziesz 5 posiłków. W ofercie posiadamy kaloryczności: 1200, 1500, 1800, 2000, 2500, 3000 i 4000 kcal. Dostawy odbywają się 6 dni w tygodniu (poniedziałek-sobota). Dostawy weekendowe (sobota lub sobota-niedziela) odbywają się w soboty.
Po złożonym i opłaconym zamówieniu możesz dowolnie przesuwać dni dostawy z poziomu swojego Panelu Klienta (np. gdy wypadnie Ci wyjazd).

Catering dietetyczny

w razie pytań pisz na catering@lookfit.pl

Zamów catering dietetyczny

Zamów i odbierz 10% rabatu - kod „lookfit” - do wprowadzenia w „koszyku”


Dostawy weekendowe dostarczone są w soboty

Cena Łącznie:  


Catering Paleo Poznań — wygoda i bezpieczeństwo

Rzadko jadasz w domu? Wciąż musisz pytać w barach i restauracjach o zawartość glutenu lub laktozy w zamawianych daniach? Nie masz czasu na samodzielne przygotowanie posiłków? Chcesz wreszcie jeść regularnie i zapomnieć o dodatkowych kilogramach? Zamów Catering Dietetyczny Paleo Poznań.

Dieta Paleo Poznań — wszystko, czego potrzebujesz

Dieta powinna być dostosowana do Ciebie. Inaczej Twój organizm zacznie się buntować. Pojawią się problemy, które wpłyną negatywnie na Twoje zdrowie. Dlatego, jeśli nie tolerujesz glutenu lub laktozy, najlepszym rozwiązaniem jest dieta eliminacyjna. W czasach, kiedy alergie pokarmowe nie należą do rzadkości, coraz więcej osób szuka ratunku w tym, co naturalne, a nawet pierwotne. Dlatego nie dziwi nas coraz większe zainteresowanie usługą Paleo Catering Poznań. To dieta, która nawiązuje do sposobu, w jakim odżywiał się człowiek pierwotny. Jej główne składniki to owoce, warzywa, orzechy i przede wszystkim — mięso. Nasi przodkowie musieli jednak to wszystko zebrać lub upolować, my dostarczymy posiłki na cały dzień, prosto pod Twoje drzwi. Złożenie zamówienia zajmie Ci mniej niż minutę. Jeśli do tej pory brak czasu powstrzymywał Cię przed tym, aby przejść na dietę, Dietetyczny Catering całkowicie rozwiązuje ten problem. Systematyczne posiłki pomogą Ci również rozpocząć regularne treningi, jeśli Twoim celem jest pozbycie się tkanki tłuszczowej i ukształtowanie sylwetki. Brak tolerancji pokarmowej już Ci w tym nie przeszkodzi.

...

Oblicz kalorie