Catering Bezglutenowy Łódź

1200,1500,1800,2000,2500 kcal

Dedykowana osobą z nietolerancją glutenu bądź alergią na ten składnik. Z zestawów posiłków wyłączono produkty, będące źródłem glutenu: pszenicę, jęczmień, żyto, owies. Dieta ta bazuje na produktach naturalnie bezglutenowych (warzywach, owocach, mięsie, rybach, jajkach, nabiale). Dodatkowo zestawy są wzbogacone o bezglutenowe zboża (ryż, gryka, amarantu, proso). W każdym zestawie znajdziesz 5 posiłków. W ofercie posiadamy kaloryczności: 1200, 1500, 1800, 2000 i 2500. Dostawy odbywają się 6 dni w tygodniu (poniedziałek-sobota). Dostawy weekendowe (sobota lub sobota-niedziela) odbywają się w soboty.
Po złożonym i opłaconym zamówieniu możesz dowolnie przesuwać dni dostawy z poziomu swojego Panelu Klienta (np. gdy wypadnie Ci wyjazd).

Catering dietetyczny

w razie pytań pisz na catering@lookfit.pl

Zamów catering dietetyczny

Zamów i odbierz 10% rabatu - kod „lookfit” - do wprowadzenia w „koszyku”


Dostawy weekendowe dostarczone są w soboty

Cena Łącznie:  


Catering Dietetyczny Bezglutenowy Łódź — trać na wadze bezpiecznie

Okazało się, że Twój organizm nie toleruje glutenu? Zauważyłeś u siebie nadwrażliwość pokarmową na ten składnik? Nie wiesz, jak teraz ułożyć jadłospis, by, dodatkowo, stracić nieco na wadze i zadbać o swoją sylwetkę? Nie działaj na własną rękę, bo może skończyć się to licznymi niedoborami. Zaufaj specjalistom. Sprawdź, co możesz zyskać dzięki naszej usłudze Dieta Bezglutenowa Catering Łódź.

Dieta Bezglutenowa Pudełkowa Łódź — oszczędzaj czas i pieniądze

Alergie pokarmowe to problem naszych czasów. Nic więc dziwnego, że na półkach sklepowych można znaleźć tzw. produkty bezglutenowe. Niestety, zdarza się, że to tylko chwyt marketingowy. Co więcej, trudno dzień w dzień jeść to samo. W końcu każdemu skończą się pomysły. Zadanie staje się jeszcze trudniejsze, jeśli ma to być dieta niskokaloryczna. Jeśli działasz na własną rękę, koszty takiej diety mogą być ogromne. I nie chodzi tutaj wyłącznie o pieniądze, ale również o czas, który tracisz na zakupy i przygotowanie posiłków. I tutaj z pomocą przychodzi Catering Dietetyczny Bezglutenowy Łódź.

...

Oblicz kalorie