Catering dietetyczny

W razie pytań pisz na catering@lookfit.pl

Dedykowana osobom z nietolerancją glutenu, nabiału i laktozy. Podstawę jadłospisu stanowią mięso, ryby, jaja, warzywa i owoce, a także orzechy i pestki. Ten system żywieniowy polega na eliminacji z diety zbóż (także naturalnie bezglutenowych), nabiału, suchych nasion roślin strączkowych. W każdym zestawie znajdziesz 4 posiłki. W ofercie posiadamy kaloryczności: 1500, 2000, 2500, 3000 kcal. Dostawy odbywają się 6 dni w tygodniu (poniedziałek-sobota). Dostawy weekendowe (sobota lub sobota-niedziela) odbywają się w soboty.

Po złożonym i opłaconym zamówieniu możesz dowolnie przesuwać dni dostawy z poziomu swojego Panelu Klienta (np. gdy wypadnie Ci wyjazd).

CATERING PALEO ŁÓDŹ — ZAPOMNIJ O ALERGII POKARMOWEJ

Szukasz Diety Paleo w wersji Fit? Twoim problemem jest nietolerancja glutenu lub/i laktozy? Zastanawiasz się, który Catering Dietetyczny Paleo Łódź wybrać? Szukasz elastycznej oferty dostosowanej do Twoich potrzeb? Zależy Ci na smacznych i zdrowych posiłkach, dzięki którym zrzucisz kilka lub kilkanaście zbędnych kilogramów? Sprawdź, co zyskasz, jeśli dołączysz do grona naszych klientów i dlaczego warto to zrobić.

Paleo Catering Łódź i okolice

DIETA PALEO ŁÓDŹ — SIEDEM WARIANTÓW KALORYCZNYCH DO WYBORU

Podczas dwunastu lat naszej pracy, poznaliśmy setki osób. Cele naszych klientów są różne. Niektórzy zmagają się z nadwagą, inni chcą ustabilizować wagę i zrzucić tylko kilka kilogramów. Są też osoby, dla których poranny jogging czy wizyta na siłowni są codziennością. Mimo wielu różnic, wszystkie te osoby połączył jeden problem — alergia pokarmowa. Jak w takim przypadku stworzyć dietę, która spełni swoje zadanie? Będzie skuteczna zarówno w przypadku osób aktywnych, jak i tych, które dopiero podjęły decyzję, że chcą schudnąć? Naszą odpowiedzią na tak odmienne potrzeby jest szeroka rozpiętość kaloryczna — 1200, 1500, 1800, 2000, 2500, 3000 i 4000 kcal. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy dopasować dietę i pomóc niemal każdej osobie, która się do nas zgłasza.

Paleo Catering Łódź i okolice

PALEO CATERING ŁÓDŹ — ELASTYCZNY I SZYBKI SYSTEM ZAMÓWIEŃ

Naszym celem jest maksymalne uproszczenie systemu zamówień i dostaw. Dlatego stworzyliśmy formularz, w którym wystarczy wybrać kilka podstawowych informacji, aby zamówić swoją dietę (m.in. dzienne zapotrzebowanie kaloryczne, rodzaj diety, cel, termin oraz długość dostawy. Dla ułatwienia, na naszej stronie znajdziesz Licznik Kalorii, który pomoże Ci dostosować Dietę Paleo do swojej aktywności i celu, jaki chcesz osiągnąć. Co więcej, po opłaceniu zamówienia otrzymasz dostęp do Panelu Klienta. To miejsce, w którym będziesz mógł zarządzać swoimi zamówieniami. Opcja ta jest przydatna, ponieważ dzięki niej będziesz mógł zmienić termin lub miejsce dostawy i nie przegapisz żadnego posiłku.

Paleo Catering Łódź i okolice

DIETA PALEO ŁÓDŹ — CATERING TESTOWY

Wiemy, jak trudno wybrać najlepszą ofertę, gdy wszystkie firmy zachwalają swoje usługi. Co jeśli wybrane zestawy posiłków nie będą Ci smakować? Jeśli chcesz poznać naszą kuchnię i podjąć decyzję na podstawie tego, co otrzymasz w “Pudełku”, a nie tekstu, który właśnie czytasz, skorzystaj z naszego Cateringu Testowego. To klasyczny, dzienny zestaw, który składa się z pięciu posiłków. Takie zamówienie nie zobowiązuje Cię do kolejnych. Wprowadziliśmy to rozwiązanie, ponieważ nie chcemy, żebyś kupował kota w worku. Jesteśmy przekonani, że nasza Dieta Paleo obroni się sama i już nic więcej nie będziemy musieli dodawać. Jeśli jednak masz pytania, znajdziesz nas w social media. Możesz również zadzwonić albo wysłać e-maila. Chętnie pomożemy Ci w doborze diety, która będzie najlepsza dla Twojego organizmu.

Paleo Catering Łódź i okolice

Dostępne rodzaje diet

Sprawdź dostępne rodzaje diety pudełkowej