Paleo Catering

1200,1500,1800,2000,2500,3000,4000 kcal

Dedykowana osobom z nietolerancją glutenu, nabiału i laktozy. Podstawę jadłospisu stanowią mięso, ryby, jaja, warzywa i owoce, a także orzechy i pestki. Ten system żywieniowy polega na eliminacji z diety zbóż (także naturalnie bezglutenowych), nabiału, suchych nasion roślin strączkowych. W każdym zestawie znajdziesz 5 posiłków. W ofercie posiadamy kaloryczności: 1200, 1500, 1800, 2000, 2500, 3000 i 4000 kcal. Dostawy odbywają się 6 dni w tygodniu (poniedziałek-sobota). Dostawy weekendowe (sobota lub sobota-niedziela) odbywają się w soboty.
Po złożonym i opłaconym zamówieniu możesz dowolnie przesuwać dni dostawy z poziomu swojego Panelu Klienta (np. gdy wypadnie Ci wyjazd).

Catering dietetyczny

w razie pytań pisz na catering@lookfit.pl

Zamów catering dietetyczny

Zamów i odbierz 10% rabatu - kod „lookfit” - do wprowadzenia w „koszyku”


Dostawy weekendowe dostarczone są w soboty

Cena Łącznie:  


Catering Paleo Łódź — zapomnij o alergii pokarmowej

Szukasz Diety Paleo w wersji Fit? Twoim problemem jest nietolerancja glutenu lub/i laktozy? Zastanawiasz się, który Catering Dietetyczny Paleo Łódź wybrać? Szukasz elastycznej oferty dostosowanej do Twoich potrzeb? Zależy Ci na smacznych i zdrowych posiłkach, dzięki którym zrzucisz kilka lub kilkanaście zbędnych kilogramów? Sprawdź, co zyskasz, jeśli dołączysz do grona naszych klientów i dlaczego warto to zrobić.

Dieta Paleo Łódź — siedem wariantów kalorycznych do wyboru

Podczas dwunastu lat naszej pracy, poznaliśmy setki osób. Cele naszych klientów są różne. Niektórzy zmagają się z nadwagą, inni chcą ustabilizować wagę i zrzucić tylko kilka kilogramów. Są też osoby, dla których poranny jogging czy wizyta na siłowni są codziennością. Mimo wielu różnic, wszystkie te osoby połączył jeden problem — alergia pokarmowa. Jak w takim przypadku stworzyć dietę, która spełni swoje zadanie? Będzie skuteczna zarówno w przypadku osób aktywnych, jak i tych, które dopiero podjęły decyzję, że chcą schudnąć? Naszą odpowiedzią na tak odmienne potrzeby jest szeroka rozpiętość kaloryczna — 1200, 1500, 1800, 2000, 2500, 3000 i 4000 kcal. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy dopasować dietę i pomóc niemal każdej osobie, która się do nas zgłasza.

...

Oblicz kalorie