Catering Dietetyczny Wegetariański Poznań

1200,1500,1800,2000,2500 kcal

Dedykowana wegetarianom. Z zestawów wyłączono wszelkie gatunki mięs, drobiu oraz ryb. Natomiast pozostawiono źródła pełnowartościowego białka, takie jak jaja oraz nabiał – aby dostarczyć odpowiednie jego zapotrzebowanie w ciągu dnia. W każdym zestawie znajdziesz 5 posiłków. W ofercie posiadamy kaloryczności: 1200, 1500, 1800, 2000 i 2500. Dostawy odbywają się 6 dni w tygodniu (poniedziałek-sobota). Dostawy weekendowe (sobota lub sobota-niedziela) odbywają się w soboty.
Po złożonym i opłaconym zamówieniu możesz dowolnie przesuwać dni dostawy z poziomu swojego Panelu Klienta (np. gdy wypadnie Ci wyjazd).

Catering dietetyczny

w razie pytań pisz na catering@lookfit.pl

Zamów catering dietetyczny

Zamów i odbierz 10% rabatu - kod „lookfit” - do wprowadzenia w „koszyku”


Dostawy weekendowe dostarczone są w soboty

Cena Łącznie:  


Catering Wegetariański Poznań — odpowiedź na Twoje potrzeby

Jesteś wegetarianinem? Chcesz mieć większą kontrolę nad liczbą spożywanych kalorii? Wyeliminowałam z diety mięso i ryby, ale chcesz zachować w menu produkty mleczne? Szukasz rozwiązania, dzięki któremu połączysz dietę wegetariańską i niskokaloryczną? Właśnie je znalazłeś. To Look Fit, Catering Dietetyczny Wegetariański Poznań — połączenie Diety Pudełkowej z wegetariańskim jadłospisem.

Dieta wegetariańska catering Poznań — bez mięsa, za to z nabiałem

Nasza propozycja Diety Wegetariańskiej opiera się na wykluczeniu z menu mięsa i ryb, przy jednoczesnym pozostawieniu nabiału i jaj. Dlaczego? Takie rozwiązanie jest zgodne z przekonaniami dużej części wegetarian. Innymi słowy, chodzi o to, by chronić życie zwierząt i nie narażać ich na niepotrzebne cierpienie, a z drugiej strony — by zachować w planie żywieniowym cenne źródło białka, czyli produkty mleczne. Co więcej, to szansa na bardziej urozmaicony jadłospis i zbilansowaną dietę. Oprócz nabiału znajdziesz tutaj również warzywa i owoce pod różnymi postaciami

...

Oblicz kalorie