Catering Dietetyczny Wegetariański Kraków

1200,1500,1800,2000,2500 kcal

Dedykowana wegetarianom. Z zestawów wyłączono wszelkie gatunki mięs, drobiu oraz ryb. Natomiast pozostawiono źródła pełnowartościowego białka, takie jak jaja oraz nabiał – aby dostarczyć odpowiednie jego zapotrzebowanie w ciągu dnia. W każdym zestawie znajdziesz 5 posiłków. W ofercie posiadamy kaloryczności: 1200, 1500, 1800, 2000 i 2500. Dostawy odbywają się 6 dni w tygodniu (poniedziałek-sobota). Dostawy weekendowe (sobota lub sobota-niedziela) odbywają się w soboty.
Po złożonym i opłaconym zamówieniu możesz dowolnie przesuwać dni dostawy z poziomu swojego Panelu Klienta (np. gdy wypadnie Ci wyjazd).

Catering dietetyczny

w razie pytań pisz na catering@lookfit.pl

Zamów catering dietetyczny

Zamów i odbierz 10% rabatu - kod „lookfit” - do wprowadzenia w „koszyku”


Dostawy weekendowe dostarczone są w soboty

Cena Łącznie:  


Catering Dietetyczny Wegetariański Kraków — dieta na Twoich zasadach

Nie jesz mięsa i ryb? Zastanawiasz się, czy Dieta Pudełkowa to coś dla Ciebie? Szukasz Cateringu Dietetycznego, który pozwoli Ci odżywiać się zdrowo, a przy okazji, zadbać o sylwetkę? Poznaj naszą usługę Catering Wegetariański Kraków i ciesz się wygodą, jaką zapewnia codzienna dostawa, prosto pod Twoje drzwi.

Catering Wegetariański, czyli pięć dietetycznych posiłków

Wegetariańska Dieta Pudełkowa opiera się na prostej zasadzie — jedz mało, ale często. Nie od dziś wiadomo, że długie przerwy między posiłkami sprzyjają tyciu. Dlaczego tak się dzieje? Ponieważ organizm nie wie, kiedy otrzyma następny zastrzyk energii i gromadzi zapasy w postaci tkanki tłuszczowej. Właśnie dlatego tak ważne są regularne posiłki. Niestety, trudno o nie zadbać w natłoku codziennych spraw. Gotowanie pochłania mnóstwo czasu, szczególnie, jeśli musisz liczyć kalorie i szukać zamienników produktów mięsnych. Odpowiedzą na te wszystkie problemy jest Catering Wegetariański Kraków To pięć posiłków, uwzględniających Twoje dzienne zapotrzebowanie energetyczne (do wyboru dieta 1200,1500,1800,2000,2500 kcal). Z jadłospisu wykluczyliśmy wszystkie gatunki mięsa i ryb, ale pozostawiliśmy produkty mleczne i jajka. Dzięki temu w Twoim jadłospisie nie zabraknie, tak ważnego dla organizmu, białka. Zestawy dostarczamy od poniedziałku do piątku, a jeśli chcesz uwzględnić także weekendy, “Pudełka” na sobotę i niedzielę otrzymasz w piątek.

...

Oblicz kalorie