Catering Bezglutenowy Warszawa

1200,1500,1800,2000,2500 kcal

Dedykowana osobą z nietolerancją glutenu bądź alergią na ten składnik. Z zestawów posiłków wyłączono produkty, będące źródłem glutenu: pszenicę, jęczmień, żyto, owies. Dieta ta bazuje na produktach naturalnie bezglutenowych (warzywach, owocach, mięsie, rybach, jajkach, nabiale). Dodatkowo zestawy są wzbogacone o bezglutenowe zboża (ryż, gryka, amarantu, proso). W każdym zestawie znajdziesz 5 posiłków. W ofercie posiadamy kaloryczności: 1200, 1500, 1800, 2000 i 2500. Dostawy odbywają się 6 dni w tygodniu (poniedziałek-sobota). Dostawy weekendowe (sobota lub sobota-niedziela) odbywają się w soboty.
Po złożonym i opłaconym zamówieniu możesz dowolnie przesuwać dni dostawy z poziomu swojego Panelu Klienta (np. gdy wypadnie Ci wyjazd).

Catering dietetyczny

w razie pytań pisz na catering@lookfit.pl

Zamów catering dietetyczny

Zamów i odbierz 10% rabatu - kod „lookfit” - do wprowadzenia w „koszyku”


Dostawy weekendowe dostarczone są w soboty

Cena Łącznie:  


Catering Dietetyczny Bezglutenowy Warszawa — wygodnie i bezpiecznie

Chcesz przejść na dietę, ale Twój organizm nie toleruje glutenu? Nie masz czasu na przyrządzanie odpowiednich posiłków? Wiesz, że musisz jeść regularnie, ale tryb życia, jaki prowadzisz to utrudnia? Zamów Catering Dietetyczny Bezglutenowy Look Fit, a dostarczymy smaczne i zdrowe posiłki prosto pod Twoje drzwi.

Dieta bez glutenu Warszawa — przygotujemy ją za Ciebie

Dieta bezglutenowa należy do grupy diet eliminacyjnych. A to oznacza, że stworzenie wartościowego menu w takim przypadku, nie jest proste. Musisz uważać na każdy składnik, bez względu na to, czy gotujesz sam, czy jadasz na mieście. Jeśli wcześniej zdecydowałeś się na pierwszy wariant to wiesz, że “schody” zaczynają się już na zakupach: czytanie etykiet i sprawdzanie składu produktów zabiera mnóstwo czasu, wyklucza ekspresowe zakupy. Podobnie jest w czasie przygotowywania posiłków. Choć bez problemu możesz kupić produkty bezglutenowe (np. płatki) na polskim rynku jest ich stosunkowo niewiele, a ich ceny często znacznie przewyższają koszt zakupu klasycznych produktów.Jeśli nie chcesz tracić czasu na zakupy i gotowanie wybierz Catering Dietetyczny Bezglutenowy Look Fit.

...

Oblicz kalorie