Catering Bezglutenowy Katowice

1200,1500,1800,2000,2500 kcal

Dedykowana osobą z nietolerancją glutenu bądź alergią na ten składnik. Z zestawów posiłków wyłączono produkty, będące źródłem glutenu: pszenicę, jęczmień, żyto, owies. Dieta ta bazuje na produktach naturalnie bezglutenowych (warzywach, owocach, mięsie, rybach, jajkach, nabiale). Dodatkowo zestawy są wzbogacone o bezglutenowe zboża (ryż, gryka, amarantu, proso). W każdym zestawie znajdziesz 5 posiłków. W ofercie posiadamy kaloryczności: 1200, 1500, 1800, 2000 i 2500. Dostawy odbywają się 6 dni w tygodniu (poniedziałek-sobota). Dostawy weekendowe (sobota lub sobota-niedziela) odbywają się w soboty.
Po złożonym i opłaconym zamówieniu możesz dowolnie przesuwać dni dostawy z poziomu swojego Panelu Klienta (np. gdy wypadnie Ci wyjazd).

Catering dietetyczny

w razie pytań pisz na catering@lookfit.pl

Zamów catering dietetyczny

Zamów i odbierz 10% rabatu - kod „lookfit” - do wprowadzenia w „koszyku”


Dostawy weekendowe dostarczone są w soboty

Cena Łącznie:  


Catering Dietetyczny Bezglutenowy Katowice — odpowiedź na Twoje potrzeby

Szukasz cateringu na terenie Katowic? Chcesz połączyć dietę odchudzającą z bezglutenowym menu i dietą pudełkową? A może nie jesteś zadowolony z obecnego dostawcy i poszukujesz alternatywy? Jeśli choć na jedno z powyższych pytań odpowiedziałeś twierdząco, jesteś we właściwym miejscu. Sprawdź, co nas wyróżnia i co zyskasz, wybierając naszą ofertę.

Dieta Bezglutenowa Catering Katowice — codzienna dostawa

O skuteczności diety decydują dwa czynniki — systematyczność oraz jej odpowiednia kaloryczność (dostosowana do Twojego trybu życia i celu, który chcesz osiągnąć). Jednak Twoja systematyczność musi iść w parze z naszą niezawodnością. Gwarancją, że otrzymasz komplet posiłków każdego dnia, bez względu na to, jaka jest pogoda i gdzie przebywasz w danym momencie. Wiemy, jak ważne jest zaufanie, dlatego zamiast dostarczać wymówek, zawsze dostarczamy Twój zestaw na czas. Dzięki temu, możesz jeść w regularnych, trzygodzinnych odstępach. Dlaczego to takie ważne? Odpowiedź jest prosta. Częste, ale niewielkie i pożywne posiłki to tajemnica poliszynela, jeśli chodzi o skuteczność Bezglutenowej Diety Pudełkowej..

...

Oblicz kalorie