Catering Bezglutenowy Poznań

1200,1500,1800,2000,2500 kcal

Dedykowana osobą z nietolerancją glutenu bądź alergią na ten składnik. Z zestawów posiłków wyłączono produkty, będące źródłem glutenu: pszenicę, jęczmień, żyto, owies. Dieta ta bazuje na produktach naturalnie bezglutenowych (warzywach, owocach, mięsie, rybach, jajkach, nabiale). Dodatkowo zestawy są wzbogacone o bezglutenowe zboża (ryż, gryka, amarantu, proso). W każdym zestawie znajdziesz 5 posiłków. W ofercie posiadamy kaloryczności: 1200, 1500, 1800, 2000 i 2500. Dostawy odbywają się 6 dni w tygodniu (poniedziałek-sobota). Dostawy weekendowe (sobota lub sobota-niedziela) odbywają się w soboty.
Po złożonym i opłaconym zamówieniu możesz dowolnie przesuwać dni dostawy z poziomu swojego Panelu Klienta (np. gdy wypadnie Ci wyjazd).

Catering dietetyczny

w razie pytań pisz na catering@lookfit.pl

Zamów catering dietetyczny

Zamów i odbierz 10% rabatu - kod „lookfit” - do wprowadzenia w „koszyku”


Dostawy weekendowe dostarczone są w soboty

Cena Łącznie:  


Catering Dietetyczny Bezglutenowy Poznań — trzy w jednym

Planujesz przejść na dietę? Chcesz zrzucić kilka kilogramów i pozbyć się “oponki” na brzuchu? Dużo słyszałeś o skuteczności diety pudełkowej? Znajomy gorąco ją poleca?. Zastanawiasz się, czy przy nietolerancji glutenu można bezpiecznie się odchudzać? Sprawdź, na czym polega Dieta Bezglutenowa Pudełkowa Poznań, a pozbędziesz się wszelkich wątpliwości.

Niskokalorycznie czy bezglutenowo — już nie musisz wybierać

Obawiasz się, że nietolerancja glutenu wyklucza niskokaloryczną dietę pudełkową? Nic bardziej mylnego. Dzięki usłudze Catering Dietetyczny Bezglutenowy Poznań ten problem znika. Wybierasz jeden produkt, a otrzymujesz dietę, która jest jednocześnie: pudełkowa, niskokaloryczna i bezglutenowa. Dzięki temu możesz chudnąć, bez obawy o swoje zdrowie, a jednocześnie, każdego dnia dostarczać organizmowi niezbędnych składników.

...

Oblicz kalorie