Catering Sportowy Poznań

3000,4000 kcal

Dedykowana sportowcom i osobom aktywnym fizycznie, którzy chcą zbudować masę mięśniową, zredukować tkankę tłuszczową czy też poprawić swoją wytrzymałość. Zestawy są komponowane z uwzględnieniem zwiększonego zapotrzebowania na makroskładniki: wzbogacone o dodatkowe źródła pełnowartościowego białka, a także węglowodanów złożonych i prostych. W każdym zestawie znajdziesz 5 posiłków. W ofercie posiadamy kaloryczności: 3000 i 4000. Dostawy odbywają się 6 dni w tygodniu (poniedziałek-sobota). Dostawy weekendowe (sobota lub sobota-niedziela) odbywają się w soboty.
Po złożonym i opłaconym zamówieniu możesz dowolnie przesuwać dni dostawy z poziomu swojego Panelu Klienta (np. gdy wypadnie Ci wyjazd).

Catering dietetyczny

w razie pytań pisz na catering@lookfit.pl

Zamów catering dietetyczny

Zamów i odbierz 10% rabatu - kod „lookfit” - do wprowadzenia w „koszyku”


Dostawy weekendowe dostarczone są w soboty

Cena Łącznie:  


Catering sportowy Poznań — dieta dla wymagających

Codzienny trening jest dla Ciebie tak naturalny jak spanie czy jedzenie? Zauważyłeś, że obecna dieta to za mało, przy tak dużym wysiłku fizycznym? Pora dostosować jadłospis do swojej aktywności fizycznej, dzięki usłudze Catering Dietetyczny Sportowy Poznań. Takie połączenie sprawi, że będziesz miał więcej energii, a wycisk na siłowni przyniesie lepsze efekty. Sprawdź, co wyróżnia dietę dla sportowców i jak możesz ją zamówić.

Dieta wysokobiałkowa Poznań — najlepszy wybór dla aktywnych

Dieta wysokobiałkowa Poznań to menu, które powstało z myślą o osobach, które mają zwiększone dzienne zapotrzebowanie energetyczne, w związku ze wzmożoną aktywnością fizyczną. Są to wyselekcjonowane produkty, bogate w białko zwierzęce i roślinne (mięso, nabiał, ryby pełnoziarniste zboża czy rośliny strączkowe), Catering Sport do zbilansowana dieta, która dostarcza wszystkie niezbędne składniki odżywcze: białko, które wspomaga budowę masy mięśniowej, zdrowe węglowodany, antyoksydanty, witaminy z grupy B, czy selen. Dieta Look Fit Sport to rezultat pracy zespołu specjalistów: trenerów, dietetyków i kucharzy. Doświadczenie, które zdobyliśmy podczas dwunastu lat naszej pracy, pozwoliło stworzyć nam dietę dostosowaną do potrzeb osób aktywnych, a także sportowców, dla których trening to codzienność. Właśnie dlatego dieta wysokobiałkowa jest dostępna w dwóch wariantach — 3000 lub 4000 kcal. Skąd takie rozróżnienie? Dzienne zapotrzebowanie energetyczne u osób trenujących nigdy nie będzie identyczne. Wszystko zależy bowiem od rodzaju aktywności i uprawianej dyscypliny.

...

Oblicz kalorie