Dieta Pudełkowa 4000 kcal

Catering dietetyczny 4000 kcal — zbuduj masę zdrowo i stabilnie

Sport to Twoje drugie życie? Spędzasz mnóstwo czasu na siłowni? Szukasz diety, która pozwoli Ci zbudować masę i wyrzeźbić sylwetkę bez grama tłuszczu? Postaw na jadłospis przygotowany przez dietetyków i trenerów personalnych. Dieta Pudełkowa 4000 kcal to rozwiązanie, które powstało z myślą o osobach takich jak Ty. Takich, które dbają o swoje zdrowie i sylwetkę.

Dieta 4000 kcla — menu dla sportowców

Zwiększona aktywność fizyczna to spore wyzwanie dla organizmu. Właśnie dlatego, jako sportowiec, musisz odżywiać inaczej niż ktoś, kto spędza cały dzień na kanapie, przed telewizorem. Czym wyróżnia się dieta 4000 kcla? Przede wszystkim zwiększoną liczbą wartościowych węglowodanów, zdrowych tłuszczów i białka, który pomaga w budowaniu masy mięśniowej. Nasze zestawy to pięć posiłków, o odpowiednio rozłożonej kaloryczności. Tak, by zapewnić Ci energię, niezbędną do intensywnych treningów. Oprócz warzyw i owoców, pod postacią sałatek, surówek i koktajli, znajdziesz w swoich zestawach, ryż, makaron, mięso i ryby. A wszystko świeże i zawsze na czas. Nie lubisz monotonii na talerzu? Bez obaw. Z naszymi kucharzami Ci to nie grozi.

Dieta Pudełkowa 4000 kcal — wygodnie i smacznie

Zamawiasz catering, bo chcesz, żeby było wygodnie, smacznie i niezawodnie. Tacy jesteśmy. Dzięki temu możemy pomagamy naszym klientom już od dwunastu lat. Nasze rodzinne miasto to Wrocław. To właśnie tutaj zaczynaliśmy swoją działalność. Dziś dostarczamy Dietę Pudełkową 4000 kcal (i nie tylko) w największych miastach Polski. Opracowaliśmy system zarządzania zamówieniami — specjalny Panel Klienta, który pozwoli Ci śledzić i zarządzać swoimi zamówieniami. Samo złożenie zamówienia jest równie proste. Co trzeba zrobić? Wystarczy, że wypełnisz krótki formularz. Tylko tyle wystarczy, byś mógł lub mogła cieszyć się smacznymi posiłkami, które pomogą Ci w osiągnięciu wymarzonej sylwetki. Jak to działa? Catering dietetyczny 4000 kcal jest dostępny w kilku wariantach. Jeśli zależy Ci na pełnym wyżywieniu, rekomendujemy wariant całotygodniowy. W takim przypadku zestawy na weekend dostarczamy w piątek. Jeśli natomiast zależy Ci na posiłkach dostarczanych do pracy, możesz wybrać opcję dostaw tylko w dni robocze. Wówczas posiłki otrzymujesz od nas codziennie.

Catering dietetyczny 4000 kcal — im dłużej z nami jesteś, tym więcej oszczędzasz

Tak samo jest z okresem dostaw. Dla niezdecydowanych mamy Zestaw testowy. Niech zdecyduje samak! Możesz również zamówić Dieta Pudełkowa 4000 kca na pięć, dziesięć, a nawet dwadzieścia dni. Jeśli przejdziesz do naszego formularza, zauważysz, że im dłuższy okres wybierasz, tym mniej płacisz za dzienny zestaw. Przykładów, za pięć dni z weekendem, zapłacisz trzysta dziewięćdziesiąt pięć złotych, a za dwadzieścia dni tylko tysiąc pięćset. Łatwo obliczyć, że oszczędzisz aż osiemdziesiąt złotych. Warto? Pewnie, że warto. Jedz smacznie i ciesz się z efektów. Sprawdź i dołącz do grona naszych klientów, a wśród pozytywnych opinii znajdzie się i Twoja.

Oblicz kalorie