Paleo Catering

1200,1500,1800,2000,2500,3000,4000 kcal

Dedykowana osobom z nietolerancją glutenu, nabiału i laktozy. Podstawę jadłospisu stanowią mięso, ryby, jaja, warzywa i owoce, a także orzechy i pestki. Ten system żywieniowy polega na eliminacji z diety zbóż (także naturalnie bezglutenowych), nabiału, suchych nasion roślin strączkowych. W każdym zestawie znajdziesz 5 posiłków. W ofercie posiadamy kaloryczności: 1200, 1500, 1800, 2000, 2500, 3000 i 4000 kcal. Dostawy odbywają się 6 dni w tygodniu (poniedziałek-sobota). Dostawy weekendowe (sobota lub sobota-niedziela) odbywają się w soboty.
Po złożonym i opłaconym zamówieniu możesz dowolnie przesuwać dni dostawy z poziomu swojego Panelu Klienta (np. gdy wypadnie Ci wyjazd).

Catering dietetyczny

w razie pytań pisz na catering@lookfit.pl

Zamów catering dietetyczny

Zamów i odbierz 10% rabatu - kod „lookfit” - do wprowadzenia w „koszyku”


Dostawy weekendowe dostarczone są w soboty

Cena Łącznie:  


DIETA PALEO WROCŁAW

Czy poszukujesz cateringu paleo we Wrocławiu? Jeśli tak, to nie mogłeś trafić lepiej! Dieta ta dedykowana jest przede wszystkim osobom z celiakią, oraz nietolerancją glutenu, nabiału, laktozy. Podstawę jadłospisu stanowią mięso, ryby, jaja, warzywa i owoce, a także orzechy i pestki. Ten system żywieniowy polega na eliminacji z diety zbóż (także naturalnie bezglutenowych), nabiału, suchych nasion roślin strączkowych. To doskonałe rozwiązanie pozwalające zaoszczędzić czas na codziennym gotowaniu!

CATERING PALEO WROCŁAW — ZGŁOŚ SIĘ DO NAS!

Catering paleo we Wrocławiu to gwarancja właściwego sposobu odżywiania, do którego organizm człowieka jest doskonale dopasowany i który gwarantuje zachowanie dobrego stanu zdrowia przez długi czas. W ostatnich czasach dieta ta jest coraz bardziej popularna, a jej główną inspiracją jest dieta człowieka paleolitycznego. Do jej głównych założeń należy przede wszystkim spożywanie jak najmniej przetworzonych produktów. Twórcy tej właśnie diety kładą nacisk zarówno na spożywanie posiłków bogatych w błonnik oraz białko, ale również na właściwe nawodnienie organizmu, połączone z aktywnością fizyczną. Wszystko to sprawia, że osoby będące na diecie paleo mogą cieszyć się doskonałą sylwetką oraz świetnym samopoczuciem na co dzień.

...

Oblicz kalorie