Catering dietetyczny

W razie pytań pisz na catering@lookfit.pl

Dedykowana wegetarianom. Z zestawów wyłączono wszelkie gatunki mięs, drobiu oraz ryb. Natomiast pozostawiono źródła pełnowartościowego białka, takie jak jaja oraz nabiał – aby dostarczyć odpowiednie jego zapotrzebowanie w ciągu dnia. W każdym zestawie znajdziesz 5 posiłków. W ofercie posiadamy kaloryczności: 1200, 1500, 1800, 2000 i 2500. Dostawy odbywają się 6 dni w tygodniu (poniedziałek-sobota). Dostawy weekendowe (sobota lub sobota-niedziela) odbywają się w soboty.

Po złożonym i opłaconym zamówieniu możesz dowolnie przesuwać dni dostawy z poziomu swojego Panelu Klienta (np. gdy wypadnie Ci wyjazd).

CATERING DIETETYCZNY WEGETARIAŃSKI — CIESZ SIĘ WYGODĄ I SMAKIEM

Mieszkasz lub pracujesz w Łodzi? Jesteś wegetarianinem? Obowiązki zawodowe sprawiają, że musisz stołować się poza domem? Zdarza Ci się zacząć dzień bez śniadania? Czasem jesz obiad w porze kolacji?. Chcesz wreszcie jeść regularnie, gdziekolwiek jesteś? Zamów naszą usługę Catering Wegetariański Łódź, a bez trudu pozbędziesz się kilku zbędnych kilogramów.

Catering Dietetyczny Wegetariański Łódź

DIETA WEGETARIAŃSKA CATERING — Z NAMI CI SIĘ UDA

Pamiętasz kiedy zrezygnowałam z jedzenia mięsa? Być może stało się to kilkanaście lat temu, kiedy zacząłeś walkę o prawa zwierząt. A może dopiero planujesz przejść na wegetarianizm, np. ze względów zdrowotnych? Bez względu na to, jakie są Twoje motywacje, jedno jest pewne — rezygnacja z produktów mięsnych była dużo łatwiejsza niż przejście na dietę i ciągłe liczenie kalorii. Dieta kojarzy się przecież z wyrzeczeniami, monotonnym jadłospisem i co tu dużo kryć — z głodem. Nic dziwnego, że motywacja szybko się kończy. Tym razem będzie inaczej. Skąd to wiemy? Od naszych klientów, którzy mówią, że Catering Wegetariański Look Fit łamie wszystkie stereotypy związane z dietą odchudzającą. Dzięki temu, że w menu uwzględniliśmy produkty mleczne i jajka, nasi kucharze mają pole do popisu. Każdy dzień to nowe smaki. Składniki, które znasz, w zupełnie nowej odsłonie, a wszystko to z wyłączeniem mięsa i ryb. Co więcej, dbamy o to, byś nigdy nie był głodny. Całodzienny zestaw to pięć lekkostrawnych, ale wartościowych posiłków. Dzięki temu, że spożywasz je w niewielkich odstępach czasu (co trzy godziny), po prostu nie zdążysz zgłodnieć. Kolejna zaleta to fakt, że nie musisz gotować. Pudełka dostarczamy prosto pod Twoje drzwi. Z relacji naszych klientów wynika, że konieczność przyrządzanie dietetycznych posiłków, to kolejny demotywujący czynnik, jeśli chodzi o utrzymanie diety. Dzięki usłudze Catering Wegetariański Łódź ten problem znika, a Twoje szanse na osiągnięcie zamierzonego celu, rosną.

Catering Dietetyczny Wegetariański Łódź

DIETA WEGETARIAŃSKA — JAK ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE

Jedzenie na dowóz to nie nowość, ale w przypadku diety — zamawianie posiłków codziennie, byłoby męczące. Dlatego u nas, to Ty decydujesz, przez jaki okres chcesz otrzymywać dietetyczne, wegetariańskie pudełka. Masz do wyboru pakiet z weekendami, możesz także otrzymywać posiłki wyłącznie w dni robocze. Pozostałe informacje, które potrzebujemy to rodzaj diety, jej kaloryczność (dopasowana do Twojego celu i trybu życia) oraz data rozpoczęcia dostawy. To wszystko. Teraz wystarczy, że opłacisz zamówienie, a otrzymasz dostęp do Panelu Klienta. To prosty, intuicyjny panel do zarządzania zamówieniami. Jeśli na którymś etapie masz wątpliwości lub potrzebujesz rady, skontaktuj się z nami. Znajdziesz nas na Facebooku, możesz również zadzwonić albo wysłać maila na adres:catering@lookfit.pl. Na Twoje pytania czekają trenerzy personalni i dietetycy, dlatego możesz nam zaufać. Przekonaj się o tym, zamawiając Catering Wegetariański Łódź. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów. Ciesz się wygodą i smakiem

Catering Dietetyczny Wegetariański Łódź

Dostępne rodzaje diet

Sprawdź dostępne rodzaje diety pudełkowej