Catering Dietetyczny Wegetariański Wrocław

1200,1500,1800,2000,2500 kcal

Dedykowana wegetarianom. Z zestawów wyłączono wszelkie gatunki mięs, drobiu oraz ryb. Natomiast pozostawiono źródła pełnowartościowego białka, takie jak jaja oraz nabiał – aby dostarczyć odpowiednie jego zapotrzebowanie w ciągu dnia. W każdym zestawie znajdziesz 5 posiłków. W ofercie posiadamy kaloryczności: 1200, 1500, 1800, 2000 i 2500. Dostawy odbywają się 6 dni w tygodniu (poniedziałek-sobota). Dostawy weekendowe (sobota lub sobota-niedziela) odbywają się w soboty.
Po złożonym i opłaconym zamówieniu możesz dowolnie przesuwać dni dostawy z poziomu swojego Panelu Klienta (np. gdy wypadnie Ci wyjazd).

Catering dietetyczny

w razie pytań pisz na catering@lookfit.pl

Zamów catering dietetyczny

Zamów i odbierz 10% rabatu - kod „lookfit” - do wprowadzenia w „koszyku”


Dostawy weekendowe dostarczone są w soboty

Cena Łącznie:  


Catering Wegetariański Wrocław — dieta dopasowana do Ciebie

Postanowiłeś zostać wegetarianinem? A może już od lat nie jesz mięsa, ale masz coraz mniej czasu na gotowanie? Szukasz sprawdzonego rozwiązania, które pozwoli Ci jeść smacznie i zdrowo? Wybierz naszą usługę Catering Dietetyczny Wegetariański Wrocław i ciesz się bezmięsnymi, zdrowymi i smacznymi posiłkami, gdziekolwiek jesteś.

Dieta Wegetariańska Catering Wrocław — jak wygląda menu

Catering Wegetariański powstał z myślą o osobach, które chcą wyeliminować ze swojej diety produkty mięsne, a także ryby. Skąd taki wybór? Zanim przygotowaliśmy naszą ofertę, konsultowaliśmy ją z naszymi klientami. Większość z nich przyznała, że przeszła na wegetarianizm, by w choć w niewielkim stopniu, przyczynić się do ochrony życia zwierząt. Właśnie dlatego zdecydowaliśmy się pozostawić w naszym menu mleko czy jajka, wykluczając jedynie mięso i ryby. Z racji tego, że wiele osób przechodzi na dietę wegetariańską również ze względów zdrowotnych, w jadłospisie nie mogło zabraknąć pełnowartościowego białka, którego najlepszym źródłem są produkty mleczne.

...

Oblicz kalorie