Catering Bezglutenowy Wrocław

1200,1500,1800,2000,2500 kcal

Dedykowana osobą z nietolerancją glutenu bądź alergią na ten składnik. Z zestawów posiłków wyłączono produkty, będące źródłem glutenu: pszenicę, jęczmień, żyto, owies. Dieta ta bazuje na produktach naturalnie bezglutenowych (warzywach, owocach, mięsie, rybach, jajkach, nabiale). Dodatkowo zestawy są wzbogacone o bezglutenowe zboża (ryż, gryka, amarantu, proso). W każdym zestawie znajdziesz 5 posiłków. W ofercie posiadamy kaloryczności: 1200, 1500, 1800, 2000 i 2500. Dostawy odbywają się 6 dni w tygodniu (poniedziałek-sobota). Dostawy weekendowe (sobota lub sobota-niedziela) odbywają się w soboty.
Po złożonym i opłaconym zamówieniu możesz dowolnie przesuwać dni dostawy z poziomu swojego Panelu Klienta (np. gdy wypadnie Ci wyjazd).

Catering dietetyczny

w razie pytań pisz na catering@lookfit.pl

Zamów catering dietetyczny

Zamów i odbierz 10% rabatu - kod „lookfit” - do wprowadzenia w „koszyku”


Dostawy weekendowe dostarczone są w soboty

Cena Łącznie:  


Catering Dietetyczny Bezglutenowy Wrocław — jedz różnorodnie i chudnij

Twój organizm nie toleruje glutenu? Kończą Ci się pomysły na kolejne posiłki? Masz wrażenie, że wciąż jesz to samo? Jedzenie przestało być dla Ciebie przyjemnością? Wcale nie musi tak być. Catering Dietetyczny Bezglutenowy Wrocław to usługa, dzięki której wszystkie te problemy znikną. Posiłki staną się różnorodne. A Ty zaczniesz tracić na wadze i odzyskasz dobrą formę.

Dieta bezglutenowa Catering Wrocław — dla kogo

Catering bezglutenowy dietetyczny powstał z myślą o osobach, które chcą zadbać o sylwetkę, ale mają jeden problem — są uczulone na gluten. Jeśli należysz do tej grupy, to trafiłeś idealnie. Jako trenerzy personalni I dietetycy poznaliśmy wiele osób, którym alergia pokarmowa utrudniała przejście na dietę. Liczenie kalorii, unikanie produktów, które zawierają gluten — to nie lada wyzwanie przy napiętym grafiku. Jak w tym wszystkim zadać o to, by posiłki były zbilansowane i dostarczały niezbędnych witamin? Dla wielu klientów wydawało się niemożliwe. Dziś mówią, że zamówienie Cateringu Bezglutenowego to była najlepsza decyzja.

...

Oblicz kalorie