Catering Sportowy Wrocław

3000,4000 kcal

Dedykowana sportowcom i osobom aktywnym fizycznie, którzy chcą zbudować masę mięśniową, zredukować tkankę tłuszczową czy też poprawić swoją wytrzymałość. Zestawy są komponowane z uwzględnieniem zwiększonego zapotrzebowania na makroskładniki: wzbogacone o dodatkowe źródła pełnowartościowego białka, a także węglowodanów złożonych i prostych. W każdym zestawie znajdziesz 5 posiłków. W ofercie posiadamy kaloryczności: 3000 i 4000. Dostawy odbywają się 6 dni w tygodniu (poniedziałek-sobota). Dostawy weekendowe (sobota lub sobota-niedziela) odbywają się w soboty.
Po złożonym i opłaconym zamówieniu możesz dowolnie przesuwać dni dostawy z poziomu swojego Panelu Klienta (np. gdy wypadnie Ci wyjazd).

Catering dietetyczny

w razie pytań pisz na catering@lookfit.pl

Zamów catering dietetyczny

Zamów i odbierz 10% rabatu - kod „lookfit” - do wprowadzenia w „koszyku”


Dostawy weekendowe dostarczone są w soboty

Cena Łącznie:  


PUDEŁKOWA DIETA WYSOKOBIAŁKOWA WROCŁAW

Wszystkim osobom zainteresowanym oferujemy również catering dietetyczny dla sportowców we Wrocławiu. Jest on dedykowany przede wszystkim sportowcom, jak również osobom aktywnym fizycznie, którzy chcą zbudować masę mięśniową, zredukować tkankę tłuszczową czy też poprawić swoją wytrzymałość. Zestawy są komponowane z uwzględnieniem zwiększonego zapotrzebowania na makroskładniki: wzbogacone o dodatkowe źródła pełnowartościowego białka, a także węglowodanów złożonych i prostych (ulokowanych około treningowo). Zapotrzebowanie energetyczne wśród osób, które regularnie uprawiają sport jest znacznie inne, niż ma to miejsce w przypadku osób prowadzących inny, mniej wyczerpujący tryb życia i zależy ono oczywiście od rodzaju, intensywności oraz czasu trwania wysiłku fizycznego. By móc zachować formę i dostarczyć organizmowi niezbędnych składników odżywczych, niezbędna jest odpowiednia dieta. Niestety, często zdarza się, że brak odpowiedniej wiedzy z tego zakresu powoduje, iż dieta ta nie jest odpowiednio zbilansowana. W takiej sytuacji polecamy skorzystanie z oferowanego przez naszą firmę cateringu dietetycznego dla sportowców we Wrocławiu.

CATERING SPORTOWY WROCŁAW — ZALETY

Do osiągania coraz to lepszych wyników w sporcie niezbędne są nie tylko regularne ćwiczenia, ale również odpowiednia dieta, którą możesz utrzymać dzięki cateringowi dietetycznemu dla sportowców we Wrocławiu. Dzięki temu otrzymujesz pewność, że dostarczasz organizmowi wszystkich niezbędnych składników odżywczych w odpowiednich proporcjach. Jest to również wygodne rozwiązanie dla osób, które nie lubią gotować na własną rękę. Catering sprawia również, że nie tracisz czasu na codzienne zastanawianie się, co zjeść, na zakupy oraz na samo przygotowywanie posiłków. Dlatego też dieta ta może okazać się strzałem w dziesiątkę m.in. dla osób zapracowanych. Catering dietetyczny dla sportowców we Wrocławiu jest rozwiązaniem niezwykle wygodnym, a przy tym zdrowym i urozmaiconym, dzięki czemu otrzymujemy różnorodne posiłki prosto pod nasze drzwi. Wszystkie osoby zainteresowane cateringiem dietetycznym dla sportowców we Wrocławiu serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Z chęcią przygotujemy zdrowe i smaczne posiłki, z uwzględnieniem wszystkich preferencji kulinarnych naszych Klientów. Zapraszamy do kontaktu.

Oblicz kalorie