Paleo Catering

1200,1500,1800,2000,2500,3000,4000 kcal

Dedykowana osobom z nietolerancją glutenu, nabiału i laktozy. Podstawę jadłospisu stanowią mięso, ryby, jaja, warzywa i owoce, a także orzechy i pestki. Ten system żywieniowy polega na eliminacji z diety zbóż (także naturalnie bezglutenowych), nabiału, suchych nasion roślin strączkowych. W każdym zestawie znajdziesz 5 posiłków. W ofercie posiadamy kaloryczności: 1200, 1500, 1800, 2000, 2500, 3000 i 4000 kcal. Dostawy odbywają się 6 dni w tygodniu (poniedziałek-sobota). Dostawy weekendowe (sobota lub sobota-niedziela) odbywają się w soboty.
Po złożonym i opłaconym zamówieniu możesz dowolnie przesuwać dni dostawy z poziomu swojego Panelu Klienta (np. gdy wypadnie Ci wyjazd).

Catering dietetyczny

w razie pytań pisz na catering@lookfit.pl

Zamów catering dietetyczny

Zamów i odbierz 10% rabatu - kod „lookfit” - do wprowadzenia w „koszyku”


Dostawy weekendowe dostarczone są w soboty

Cena Łącznie:  


Catering Paleo Warszawa — powrót, do tego, co naturalne

Cierpisz na alergie pokarmowe? Zastanawiasz nad wyborem diety eliminacyjnej? A co powiesz na powrót do korzeni, jadłospisu sprzed dziesięciu tysięcy lat, kiedy coś takiego, jak problemy żywieniowe nie istniało? Jeśli nie tolerujesz laktozy lub glutenu usługa Dieta Paleo Warszawa jest idealna dla Ciebie

Catering Dietetyczny Paleo Warszawa — na czym polega

Paleo to dieta naszych przodków. W jej skład wchodzi wszystko, co ludzie pierwotni mogli upolować lub zebrać, czyli mięso, ryby, jajka, owoce i warzywa. Próżno szukać tu nabiału roślin strączkowych i przede wszystkim — produktów zbożowych. Wielu specjalistów uważa, że jest to dieta, dla osób, które lubią gotować i mają na to czas. Czy to znaczy, że brak czasu wyklucza przejścia na dietę? Być może kiedyś tak było. Paleo Catering Warszawa jest sposobem na dietetyczne potrawy bez laktozy i glutenu, nawet jeśli jesteś osobą zapracowaną lub po prostu, nie lubisz gotować. Catering Paleo Warszawa to pełnowartościowe posiłki dostarczane prosto pod Twoje drzwi. Już nie będziesz musiał martwić się o menu na kolejne dni. Doskonale wiemy, jak trudno stworzyć ciekawy i urozmaicony jadłospis, jeśli musisz liczyć kalorie, a dodatkowo, uważać na pewne produkty. Zostaw to nam. Specjaliści z Look Fit zrobią to za Ciebie.

...

Oblicz kalorie