Paleo Catering

1200,1500,1800,2000,2500,3000,4000 kcal

Dedykowana osobom z nietolerancją glutenu, nabiału i laktozy. Podstawę jadłospisu stanowią mięso, ryby, jaja, warzywa i owoce, a także orzechy i pestki. Ten system żywieniowy polega na eliminacji z diety zbóż (także naturalnie bezglutenowych), nabiału, suchych nasion roślin strączkowych. W każdym zestawie znajdziesz 5 posiłków. W ofercie posiadamy kaloryczności: 1200, 1500, 1800, 2000, 2500, 3000 i 4000 kcal. Dostawy odbywają się 5 dni w tygodniu (poniedziałek-piątek). Dostawy weekendowe (sobota lub sobota-niedziela) odbywają się wraz z dostawą piątkową.
Po złożonym i opłaconym zamówieniu możesz dowolnie przesuwać dni dostawy z poziomu swojego Panelu Klienta (np. gdy wypadnie Ci wyjazd).

Catering dietetyczny

w razie pytań pisz na catering@lookfit.pl

Zamów catering dietetyczny


Dostawy weekendowe dostarczone są w piątek

Łącznie:  


Catering paleo Warszawa

Czy poszukujesz cateringu paleo w Warszawie? Jeśli tak, to nie mogłeś trafić lepiej! Dieta ta dedykowana jest przede wszystkim osobom z celiakią, oraz nietolerancją glutenu, nabiału, laktozy. Podstawę jadłospisu stanowią mięso, ryby, jaja, warzywa i owoce, a także orzechy i pestki. Ten system żywieniowy polega na eliminacji z diety zbóż (także naturalnie bezglutenowych), nabiału, suchych nasion roślin strączkowych. To doskonałe rozwiązanie pozwalające zaoszczędzić czas na codziennym gotowaniu!

Catering paleo - Warszawa. Zgłoś się do nas!

Catering paleo w Warszawie to gwarancja właściwego sposobu odżywiania, do którego organizm człowieka jest doskonale dopasowany i który gwarantuje zachowanie dobrego stanu zdrowia przez długi czas. W ostatnich czasach dieta ta jest coraz bardziej popularna, a jej główną inspiracją jest dieta człowieka paleolitycznego. Do jej głównych założeń należy przede wszystkim spożywanie jak najmniej przetworzonych produktów. Twórcy tej właśnie diety kładą nacisk zarówno na spożywanie posiłków bogatych w błonnik oraz białko, ale również na właściwe nawodnienie organizmu, połączone z aktywnością fizyczną. Wszystko to sprawia, że osoby będące na diecie paleo mogą cieszyć się doskonałą sylwetką oraz świetnym samopoczuciem na co dzień.

Dlaczego warto zamawiać catering paleo w Warszawie?

Warto wiedzieć, że poza właściwościami czysto zdrowotnymi, usługi cateringu paleo w Warszawie są bardzo wygodne. To komfortowe rozwiązanie dla osób, które nie lubią gotować na własną rękę. Co więcej, catering sprawia, że nie tracisz czasu na codzienne zastanawianie się, co zjeść, czasu na zakupy oraz czasu na samo przygotowywanie posiłków. Dlatego też dieta ta może okazać się strzałem w dziesiątkę m.in. dla osób zapracowanych, którzy swoje wolne chwile chcą przeznaczyć na odpoczynek, nie zaś na gotowanie.

Nie da się ukryć, że catering paleo w Warszawie jest rozwiązaniem niezwykle wygodnym, a przy tym zdrowym i urozmaiconym, dzięki czemu otrzymujemy różnorodne posiłki prosto pod nasze drzwi. Wszystkie osoby zainteresowane cateringiem paleo w Warszawie serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Z chęcią przygotujemy zdrowe i smaczne posiłki, z uwzględnieniem wszystkich preferencji kulinarnych naszych Klientów. Zapraszamy do kontaktu!

Oblicz kalorie