Catering Dietetyczny 3000 kcal

Dieta Pudełkowa 3000 kcal — must have dla aktywnych

Trenujesz? Biegasz? Dbasz o swoje zdrowie i sylwetkę? Jeśli jesteś na tej stronie to wiesz, jak ważne jest wtedy zdrowe odżywiania. Odpowiedzią na Twoje potrzeby jest nasza usługa Catering dietetyczny 3000 kcal To pięć posiłków każdego dnia, które dostarczymy prosto pod Twoje drzwi.

Catering dietetyczny 3000 kcal — wygoda w okresie treningów

Treningi to Twoja codzienność. Jeśli dodamy do tego pracę i życie prywatne, doba zaczyna się kurczyć. Pozostaje niewiele czasu na przygotowywanie posiłków. Jeśli wcześniej zdarzyło Ci się wyjść do pracy bez śniadania, przy intensywnym wysiłku to wykluczone. Jeśli chcesz zbudować masę mięśniową niezbędna jest menu dopasowane do Twojego trybu życia, intensywności i rodzaju aktywności fizycznej. Dieta 3000 kcla to gwarancja regularnych posiłków. Co więcej, w połączeniu z cateringiem to oszczędność czasu i możliwość jedzenia w dowolnym miejscu: w domu, w pracy czy nawet w przerwie między treningami.

Dieta Pudełkowa 3000 kcal — co znajdziesz w naszym menu

Jeśli chcesz przekonać się, jakie potrawy znajdziesz w swoich “Pudełkach”, odwiedź koniecznie naszą Galerię Dań. Nasi klienci cenią nas za bogate, różnorodne i smaczne menu: warzywa, owoce, mięso najlepszej jakości, mięso, ryby i nabiał. Czekają zatem na Ciebie pyszne koktajle i sałatki; ale również kurczak z bogatymi dodatkami czy wołowina. A to wszystko w zestawie pięciu pełnowartościowych posiłków. To oczywiście tylko przykłady. Nasi kucharze mają bowiem głowę pełną pomysłów. Dbają o to, by każdy zestaw był dla Ciebie miłą i pyszną niespodzianką.

Dieta Pudełkowa 3000 kcal — posiłki, które dodadzą Ci energii

Dieta Pudełkowa 3000 kcal to źródło cennego białka (budulca mięśni i kości), wartościowych tłuszczy, witamin i minerałów w odpowiednich proporcjach. Skąd ta pewność? Każdy z naszych jadłospisów jest przygotowywany przez specjalistów — kucharzy, dietetyków i trenerów personalnych z dwunastoletnim stażem. Nasz zespół to aktywne osoby, które wiedzą, jak połączyć dietę z treningami, by osiągnąć upragniony cel. Zaufaj doświadczeniu, wiedzy i praktyce. Zamów

Catering dietetyczny 3000 kcal — cena

Koszt diety dieta 3000 kcla zaczyna się już od 73 zł za dzień. Jeśli chcesz poznać ostateczną cenę, wypełnij nasz krótki formularz. Określ czas, na który zamawiasz dostawę oraz termin jej rozpoczęcia. Jeśli najpierw chcesz się przekonać, czy nasze propozycje Ci posmakują, zacznij od Zestawu próbnego. Możesz również zamówić Catering na pięć, dziesięć lub dwadzieścia dni. Proponujemy wariant z weekendami lub tylko od poniedziałku do piątku. Decyzja należy do Ciebie. Zamawiaj online, tak jak Ci wygodnie. Jeśli nie wiesz, czy Dieta 3000 kcal to na pewno najlepszy wariant dla Ciebie, skontaktuj się z nami. Pisz, dzwoń, znajdź nas w mediach społecznościowych. Pomożemy Ci w doborze najlepszej diety. Takiej, która pomoże Ci osiągnąć wymarzoną sylwetkę i będzie wsparciem w codziennych treningach.

Oblicz kalorie