Catering Sportowy Łódź

3000,4000 kcal

Dedykowana sportowcom i osobom aktywnym fizycznie, którzy chcą zbudować masę mięśniową, zredukować tkankę tłuszczową czy też poprawić swoją wytrzymałość. Zestawy są komponowane z uwzględnieniem zwiększonego zapotrzebowania na makroskładniki: wzbogacone o dodatkowe źródła pełnowartościowego białka, a także węglowodanów złożonych i prostych. W każdym zestawie znajdziesz 5 posiłków. W ofercie posiadamy kaloryczności: 3000 i 4000. Dostawy odbywają się 6 dni w tygodniu (poniedziałek-sobota). Dostawy weekendowe (sobota lub sobota-niedziela) odbywają się w soboty.
Po złożonym i opłaconym zamówieniu możesz dowolnie przesuwać dni dostawy z poziomu swojego Panelu Klienta (np. gdy wypadnie Ci wyjazd).

Catering dietetyczny

w razie pytań pisz na catering@lookfit.pl

Zamów catering dietetyczny

Zamów i odbierz 10% rabatu - kod „lookfit” - do wprowadzenia w „koszyku”


Dostawy weekendowe dostarczone są w soboty

Cena Łącznie:  


Catering sportowy Łódź — posiłki, które wspierają trening

Czujesz, że obecna dieta to za mało? Chodzisz na siłownię, biegasz albo uprawiasz inny sport? Zależy Ci na ukształtowaniu sylwetki i zbudowaniu masy mięśniowej? Bez odpowiednio dopasowanej diety, szybko opadniesz z sił. Postaw na zbilansowane posiłki, dostosowane do Twoich potrzeb. Nawet jeśli nie masz czasu na gotowanie i liczenie kalorii, możesz odżywiać się zdrowo. Dzięki usłudze Catering Dietetyczny Sportowy Łódź, to prostsze niż myślisz.

Dieta wysokobiałkowa Łódź — wszystko, czego potrzebujesz

Co jest niezbędne w diecie sportowca? Regularność oraz zbilansowane posiłki bogate w białko. Nie ma więc mowy o jedzeniu na mieście czy o obiedzie w porze kolacji. Ale jak pogodzić trening oraz gotowanie z pracą i życiem prywatnym? Doba nie jest przecież z gumy. Z czegoś trzeba zrezygnować, ale z czego? Ćwiczenia bez odpowiedniej diety nie mają sensu. W takiej sytuacji, jak Ty było wielu naszych klientów. Dziś jedzą regularnie, zdrowo i smacznie. A co najważniejsze — osiągają swoje cele. Ty też możesz. Dieta wysokobiałkowa Poznań to pięć zbilansowanych posiłków dostarczanych prosto pod Twoje drzwi. Każdy posiłek zawiera odpowiednią liczbę kalorii, dopasowaną do pory dnia i Twojej aktywności. Możesz wybrać dietę 3000 lub 4000 kcal, w zależności od tego, jak intensywnie trenujesz. Nasi kucharze i dietetycy dbają nie tylko o odpowiednią liczbę kalorii, ale także o to, by posiłki były urozmaicone i bogate. Catering dietetyczny sportowy Łódź to produkty bogate w białko pochodzenia naturalnego — roślinne i zwierzęce, a także mikro i makroelementy, które wspomagają redukcję tkanki tłuszczowej i budowanie masy mięśniowej.

...

Oblicz kalorie