Catering Sportowy Kraków

3000,4000 kcal

Dedykowana sportowcom i osobom aktywnym fizycznie, którzy chcą zbudować masę mięśniową, zredukować tkankę tłuszczową czy też poprawić swoją wytrzymałość. Zestawy są komponowane z uwzględnieniem zwiększonego zapotrzebowania na makroskładniki: wzbogacone o dodatkowe źródła pełnowartościowego białka, a także węglowodanów złożonych i prostych. W każdym zestawie znajdziesz 5 posiłków. W ofercie posiadamy kaloryczności: 3000 i 4000. Dostawy odbywają się 6 dni w tygodniu (poniedziałek-sobota). Dostawy weekendowe (sobota lub sobota-niedziela) odbywają się w soboty.
Po złożonym i opłaconym zamówieniu możesz dowolnie przesuwać dni dostawy z poziomu swojego Panelu Klienta (np. gdy wypadnie Ci wyjazd).

Catering dietetyczny

w razie pytań pisz na catering@lookfit.pl

Zamów catering dietetyczny

Zamów i odbierz 10% rabatu - kod „lookfit” - do wprowadzenia w „koszyku”


Dostawy weekendowe dostarczone są w soboty

Cena Łącznie:  


Catering sportowy Kraków — dieta nie tylko dla wyczynowców

Ćwiczenia bez diety nie mają sensu. Podobnie dieta bez regularnej aktywności nie przyniesie zadowalających efektów. Dlatego opracowaliśmy Dietę Sport. Catering dla sportowców i osób, które trenują dla siebie — by pozostać w dobrej kondycji i ukształtować sylwetkę. Jeśli należysz do jednej z tych grup, to trafiłeś idealnie. Sprawdź co to jest Fit Catering Dietetyczny Sportowy Kraków i jak możesz go zamówić

Catering Sportowy Kraków — pudełka, które ułatwią Ci trening

Jeśli trenujesz już jakiś czas, to na pewno udało Ci się włączyć ćwiczenia do planu dnia (choć domyślamy się, że nie było to łatwe). Praca, życie prywatne — nic dziwnego, że w napiętym harmonogramie trudno jest Ci znaleźć czas na gotowanie. A przecież, jeśli ćwiczysz, odpada jedzenie na mieście, czy szybki hot-dog z colą, zamówiony do biura. Z drugiej strony, wymyślanie dań na cały tydzień, dbanie o ich odpowiednią kaloryczność i skład, research w internecie, mogą okazać się zbyt czasochłonne i męczące, jeśli nie zajmujesz się układaniem diet zawodowo. Dobrze wiemy, że zniechęcenie i brak czasu wygrywają z nawet największym zapałem i samozaparciem. Dlatego pozwól nam zająć się tym, na czym znamy się najlepiej. Od dwunastu lat tworzymy diety, nie tylko dla sportowców, ale również dla osób ze specyficznymi problemami, takimi jak cukrzyca czy nietolerancja glutenu. W skład naszego zespołu wchodzą dietetycy oraz trenerzy personalni, czyli osoby, które wiedzą co to znaczy ostry wycisk na siłowni. Innymi słowy, jesteśmy praktykami. Wiemy, czego potrzebujesz, kiedy dopiero zaczynasz trenować, a czego, kiedy trenujesz już od dłuższego czasu. Dieta Sport to menu, które pomoże Ci zrealizować określone cele, zbudować masę mięśniową lub pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej.

...

Oblicz kalorie