Dieta Pudełkowa 1800 kcal

Catering dietetyczny 1800 kcal — schudnij zdrowo i bez efektu jojo

Masz dość diet cud, które nie dają nic oprócz chwilowych efektów? Po każdym takim eksperymencie czujesz, że Twój organizm się buntuje? Chcesz uniknąć efektu jojo? Tym razem wybierz dietę przygotowaną przez specjalistów — trenerów personalnych oraz dietetyków. I to z dostawą prosto pod Twoje drzwi. Brzmi super? Koniecznie czytaj dalej.

Dieta 1800 kcla — chudnij zdrowo i bezpiecznie

Dieta Pudełkowa 1800 kcal nie ma w sobie nic z ekspresowych i niszczących tzw. diet cud. Wręcz przeciwnie. To dieta średniokaloryczna, która pozwala stopniowo i bez szkody dla organizmu, osiągnąć docelową wagę. Jej sekret jest prosty. Chodzi o to, że jesz w regularnych odstępach, niewielkie posiłki. Jest ich dokładnie pięć: śniadanie, drugie śniadanie, obiad podwieczorek i kolacja.Nasi dietetycy zadbają o to, by w Twoim jadłospisie nie zabrakło białka, wartościowych tłuszczów, witamin i minerałów. Co więcej, dzięki optymalnej liczbie kalorii nigdy nie będziesz głodny. Taki jadłospis obfituje bowiem w nabiał, warzywa i owoce, chude mięso oraz produkty pełnoziarniste. A to wszystko z zachowaniem dziennej liczby 1800 kclal.

Catering dietetyczny 1800 kcal — Ty zamawiasz, my dostarczamy.

Być może zastanawiasz się teraz, jak przy takim ograniczeniu kalorii przygotować pięć pełnowartościowych posiłków każdego dnia. Wydaje Ci się to niewykonalne? Spokojnie, jeśli zdecydujesz się na Catering dietetyczny 1800 kcal nie będziesz musiał się tym przejmować. Przygotujemy i dostarczymy wszystkie posiłki na wskazany przez Ciebie adres. A jeśli coś Ci wypadnie, w każdej chwili będziesz mógł zmienić termin lub miejsce dostawy.

Dieta Pudełkowa 1800 kcal — wiemy, z czym to się je

Masz dość uniwersalnych przepisów i diet znalezionych w internecie? Nic dziwnego. Zazwyczaj piszą je przypadkowe osoby, redaktorzy, copywriterzy, którzy nie mają nic wspólnego z dietetyką czy treningiem personalnym. Nie ryzykuj. Nie eksperymentuj. Za nami przemawia doświadczenie i zadowoleni klienci. Historię ich sukcesu oraz opinie o współpracy z nami, znajdziesz na tej stronie w social mediach oraz w Wizytówce Google Moja Firma Look Fit

Dieta Pudełkowa 1800 kcal bez ryzyka — propozycja dla niezdecydowanych

Jeśli to Twoje pierwsze “spotkanie” z dietą pudełkową i cateringiem, mamy dla Ciebie propozycję — Zestaw Startowy. To pełnowartościowy, jednodniowy zestaw (wszystkie posiłki). Zamówienie zestawu próbnego nie zobowiązuje Cię do zamówienia kolejnych zestawów. Decyzja należy do Ciebie. Skąd takie rozwiązanie? Chcemy, by nasi klienci mogli podjąć decyzję świadomie, poznając nasze smaki oraz podejście do gotowania i diety 1800 kcla. Chcesz o coś zapytać przed złożeniem zamówienia? Pisz śmiało. Możesz również zadzwonić albo skontaktować się przez Messenger . Po drugiej stronie zawsze będzie ktoś, kto rozumie Twoje potrzeby i problemy, ktoś kto pomoże Ci w osiągnięciu Twoich celów.

Oblicz kalorie