Paleo Catering

1200,1500,1800,2000,2500,3000,4000 kcal

Dedykowana osobom z nietolerancją glutenu, nabiału i laktozy. Podstawę jadłospisu stanowią mięso, ryby, jaja, warzywa i owoce, a także orzechy i pestki. Ten system żywieniowy polega na eliminacji z diety zbóż (także naturalnie bezglutenowych), nabiału, suchych nasion roślin strączkowych. W każdym zestawie znajdziesz 5 posiłków. W ofercie posiadamy kaloryczności: 1200, 1500, 1800, 2000, 2500, 3000 i 4000 kcal. Dostawy odbywają się 6 dni w tygodniu (poniedziałek-sobota). Dostawy weekendowe (sobota lub sobota-niedziela) odbywają się w soboty.
Po złożonym i opłaconym zamówieniu możesz dowolnie przesuwać dni dostawy z poziomu swojego Panelu Klienta (np. gdy wypadnie Ci wyjazd).

Catering dietetyczny

w razie pytań pisz na catering@lookfit.pl

Zamów catering dietetyczny

Zamów i odbierz 10% rabatu - kod „lookfit” - do wprowadzenia w „koszyku”


Dostawy weekendowe dostarczone są w soboty

Cena Łącznie:  


Catering Paleo Katowice — coś więcej niż dieta

Słyszałeś, że Paleo to idealna dieta dla osób, które nie tolerują laktozy lub glutenu? Zastanawiasz się, czy można połączyć ten rodzaj menu z popularną Dietą Pudełkową? Nie masz czasu na gotowanie, ale chcesz odżywiać się zdrowo i zadbać o formę? Świetnie trafiłeś. Catering Dietetyczny Paleo Katowice łączy w sobie to wszystko. Jesteśmy przekonani, że spełni Twoje oczekiwania.

Paleo Catering Katowice — bez glutenu i laktozy

Jeśli trafiłeś na naszą stronę to na pewno słyszałeś już o Diecie Paleo. Jak sama nazwa wskazuje, jej podstawę stanowią produkty bogate w białko — mięso, ryby czy jaja. Czego na pewno nie znajdziesz w swoim “Pudełku”? Przede wszystkim nabiału, zbóż i nasion roślin strączkowych. W Twoim jadłospisie nie zabraknie natomiast błonnika, w postaci warzyw, owoców, grzybów czy orzechów. Skąd wybór akurat takich produktów? Paleo jest wzorowana na diecie naszych przodków. Znajdziesz w niej wszystko to, co ludzie pierwotni mogli upolować lub zebrać. Próżno szukać tu zatem przetworzonych produktów, które mogą przyczynić się do alergii pokarmowych, czy reakcji alergicznej, jeśli alergia już została stwierdzona.

...

Oblicz kalorie