Catering Sportowy Warszawa

3000,4000 kcal

Dedykowana sportowcom i osobom aktywnym fizycznie, którzy chcą zbudować masę mięśniową, zredukować tkankę tłuszczową czy też poprawić swoją wytrzymałość. Zestawy są komponowane z uwzględnieniem zwiększonego zapotrzebowania na makroskładniki: wzbogacone o dodatkowe źródła pełnowartościowego białka, a także węglowodanów złożonych i prostych. W każdym zestawie znajdziesz 5 posiłków. W ofercie posiadamy kaloryczności: 3000 i 4000. Dostawy odbywają się 6 dni w tygodniu (poniedziałek-sobota). Dostawy weekendowe (sobota lub sobota-niedziela) odbywają się w soboty.
Po złożonym i opłaconym zamówieniu możesz dowolnie przesuwać dni dostawy z poziomu swojego Panelu Klienta (np. gdy wypadnie Ci wyjazd).

Catering dietetyczny

w razie pytań pisz na catering@lookfit.pl

Zamów catering dietetyczny

Zamów i odbierz 10% rabatu - kod „lookfit” - do wprowadzenia w „koszyku”


Dostawy weekendowe dostarczone są w soboty

Cena Łącznie:  


Catering sportowy Warszawa — dieta dla aktywnych

Postanowiłeś, że zaczniesz regularne treningi? A może budujesz masę mięśniową już od dawana? Chcesz, by dieta stała się Twoim sprzymierzeńcem w walce o lepszą kondycję i umięśnioną sylwetkę? Wybierz Catering Dietetyczny Sportowy Warszawa. To menu stworzone we współpracy z dietetykiem i trenerem personalnym, czyli osobami, które na co dzień pomagają sportowcom i osobom aktywnym w osiągnięciu konkretnych celów.

Catering sportowy Warszawa — pudełka, które wspierają trening

Jeśli ćwiczysz od dawna albo dopiero przygotowujesz się do intensywnych treningów, to wiesz, jak ważną rolę odgrywa dieta w tym procesie. Właśnie dlatego postanowiliśmy włączyć do naszej oferty Dietę Sport. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że pozostałe nasze propozycje, nie spełniłyby swojego zadania w 100%, ponieważ intensywny, regularny wysiłek fizyczny przyczynia się do zwiększenia dziennego zapotrzebowania energetycznego. Co więcej, nie mogą to być przypadkowe posiłki, jadłospis, który utrudnia zbudowanie masy mięśniowej. Dlatego przygotowane przez nas posiłki są bogate w węglowodany naturalnego pochodzenia, a także w produkty zawierające pełnowartościowe białko.

...

Oblicz kalorie