Paleo Catering

1200,1500,1800,2000,2500,3000,4000 kcal

Dedykowana osobom z nietolerancją glutenu, nabiału i laktozy. Podstawę jadłospisu stanowią mięso, ryby, jaja, warzywa i owoce, a także orzechy i pestki. Ten system żywieniowy polega na eliminacji z diety zbóż (także naturalnie bezglutenowych), nabiału, suchych nasion roślin strączkowych. W każdym zestawie znajdziesz 5 posiłków. W ofercie posiadamy kaloryczności: 1200, 1500, 1800, 2000, 2500, 3000 i 4000 kcal. Dostawy odbywają się 6 dni w tygodniu (poniedziałek-sobota). Dostawy weekendowe (sobota lub sobota-niedziela) odbywają się w soboty.
Po złożonym i opłaconym zamówieniu możesz dowolnie przesuwać dni dostawy z poziomu swojego Panelu Klienta (np. gdy wypadnie Ci wyjazd).

Catering dietetyczny

w razie pytań pisz na catering@lookfit.pl

Zamów catering dietetyczny

Zamów i odbierz 10% rabatu - kod „lookfit” - do wprowadzenia w „koszyku”


Dostawy weekendowe dostarczone są w soboty

Cena Łącznie:  


Catering Paleo Kraków — dieta naszych przodków

Masz problemy zdrowotne? Twój organizm nie toleruje laktozy lub glutenu? Chcesz zrzucić zbędne kilogramy i zastanawiasz się, czy dieta eliminacyjna tego nie wyklucza? Jeśli lubisz mięso, dobrym rozwiązaniem będzie dieta zbliżona do jadłospisu człowieka pierwotnego.

Dieta Paleo Kraków — dla kogo

Paleo zalicza się do grupy tzw. diet eliminacyjnych, czyli takich, które wykluczają pewne składniki. W przypadku Diety Paleontologicznej jest to wykluczenie nabiału, roślin strączkowych oraz produktów zbożowych. Właśnie dlatego, ten rodzaj diety polecany jest szczególnie osobom z nietolerancją glutenu lub laktozy. Podstawę jadłospisu stanowią tutaj mięso, ryby, jajka, orzechy, a także warzywa i owoce. Dieta ta jest nieodpowiednia dla kobiet w ciąży, dzieci, a także osób, które zmagają się z osteoporozą, czy niedoborem wapnia

...

Oblicz kalorie