Catering Bezglutenowy Kraków

1200,1500,1800,2000,2500 kcal

Dedykowana osobą z nietolerancją glutenu bądź alergią na ten składnik. Z zestawów posiłków wyłączono produkty, będące źródłem glutenu: pszenicę, jęczmień, żyto, owies. Dieta ta bazuje na produktach naturalnie bezglutenowych (warzywach, owocach, mięsie, rybach, jajkach, nabiale). Dodatkowo zestawy są wzbogacone o bezglutenowe zboża (ryż, gryka, amarantu, proso). W każdym zestawie znajdziesz 5 posiłków. W ofercie posiadamy kaloryczności: 1200, 1500, 1800, 2000 i 2500. Dostawy odbywają się 6 dni w tygodniu (poniedziałek-sobota). Dostawy weekendowe (sobota lub sobota-niedziela) odbywają się w soboty.
Po złożonym i opłaconym zamówieniu możesz dowolnie przesuwać dni dostawy z poziomu swojego Panelu Klienta (np. gdy wypadnie Ci wyjazd).

Catering dietetyczny

w razie pytań pisz na catering@lookfit.pl

Zamów catering dietetyczny

Zamów i odbierz 10% rabatu - kod „lookfit” - do wprowadzenia w „koszyku”


Dostawy weekendowe dostarczone są w soboty

Cena Łącznie:  


Dieta bezglutenowa Catering Kraków — pożegnaj alergię pokarmową

Okazało się, że przyczyną Twoich problemów zdrowotnych jest gluten? Twój lekarz lub dietetyk zalecił, by wykluczyć ten składnik z diety? Nie masz czasu na tworzenie dziennego jadłospisu, szukanie produktów i gotowanie? Chcesz zrzucić kilka dodatkowych kilogramów i zastanawiasz się, czy na diecie eliminacyjnej w ogóle jest to możliwe? Zamów Catering Dietetyczny Bezglutenowy Kraków, chudnij i ciesz smacznymi posiłkami, bez obaw o swoje zdrowie.

Dieta Bezglutenowa Pudełkowa Kraków prosto pod Twoje drzwi

Jakie skojarzenia budzi w Tobie taka usługa jak catering? Pierwszym z nich na pewno jest wygoda, drugim — oszczędność czasu. Nic w tym dziwnego. Catering to posiłki dostarczane prosto pod Twoje drzwi, do domu lub miejsca pracy. Na pewno znasz wiele serwisów, które oferują jedzenie na dowóz. Ta moda zaczęła się od pizzy, ale obecnie możesz zamówić praktycznie wszystko. Czy na pewno? Kuchnia francuska, włoska, orientalna — nie ma sprawy. Problemy zaczynają się dopiero wtedy, gdy musisz uważać, na to, co jesz. Kiedy próbujesz dowiedzieć się, czy zamówione przez Ciebie danie, zawiera gluten, a kelner albo pracownik obsługujący zamówienia, nie potrafi odpowiedzieć na Twoje pytanie. A przecież, nawet niewielka zawartość glutenu w posiłku, może zamienić jedzenie w koszmar. Właśnie dlatego zwykły catering to za mało, jeśli masz szczególne potrzeby żywieniowe.

...

Oblicz kalorie