Look Fit to firma istniejąca na rynku od 2012 roku, mająca w swojej kadrze wykwalifikowanych Trenerów Personalnych, Dietetyków, Managerów oraz Kucharzy.

Nasze diety dostarczamy w miastach: Wrocław, Kraków i okolice, Katowice, Chorzów, Bytom, Tychy, Ruda Śląska, Mikołów, Mysłowice, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Siemianowice Śląskie.

Nasza usługa Cateringu Dietetycznego to indywidualnie dobrane pod katem Twojej Aktywności i upodobań kulinarnych zestawy posiłków, dostarczane codziennie do Twojego domu lub pracy. Są zdrowe, świeże, estetycznie podane i co najważniejsze - dopasowane dokładnie do Twoich potrzeb. Oferujemy zbilansowaną dietę bez godzin w kuchni i jedzenia "na mieście". Codziennie dostarczamy różnorodne, zdrowe i smaczne posiłki, które w 100% zaspokajają Twoje potrzeby żywieniowe.

We Wrocławiu dodatkowo zapraszamy do naszego Studia Treningów Personalnych. Nasza firma zajmuje się kompleksowo produkcją i dostarczeniem cateringu dietetycznego do naszych klientów jak i również prowadzeniem Treningów Personalnych pod czujnym okiem naszych Trenerów.

Poznaj naszą kadrę poniżej

Członek zespołu LookFit

BARTOSZ ORZESZYNA

Instruktor Kulturystyki, Pomysłodawca LookFit

Jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu w trybie stacjonarnym

O Bartoszu

Jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu w trybie stacjonarnym - dzięki czemu możesz być pewny, że Twój trening będzie oparty na połączeniu szerokiej wiedzy z zakresu fizjologii wysiłku, anatomii człowieka, odżywiania i regeneracji organizmu, a także profesjonalnym i indywidualnym podejściu do klienta.

Instruktor Kulturystyki

Instruktor Treningu Funkcjonalnego

Dietetyk

Instruktor Indoor Cycling

Instruktor Piłki Nożnej

Członek zespołu LookFit

Mariusz Lignowski

LookFit

O Mariuszu

Członek zespołu LookFit

Andrzej Marciak

Kucharz

o Andrzeju

Członek zespołu LookFit

Damian Piekarz

Kucharz

O Damianie

Członek zespołu LookFit

Adrianna Chmielewska

Trener personalny

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu

O Adriannie

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Trener Personalny oraz Instruktor Narciarstwa Zjazdowego. Zwolenniczka zdrowego odżywiania oraz każdego rodzaju aktywności fizycznej. Szczególną uwagę przywiązuje zarówno do poprawnej techniki wykonywania ćwiczeń , jak i utrwalania odpowiednich wzorców ruchowych. Każdego klienta traktuje indywidualnie także treningi są dostosowane do potrzeb klienta.

Niemożliwe staje się tylko kwestią czasu, wystarczy czegoś naprawdę chcieć

Instruktor Ćwiczeń Siłowych

Trener Personalny

Strength Training Specjalist lvl1

Mobility lvl1, lvl2

Neuroathletic Coach lvl 1

Mobility Made to Move

Squat Therapy

Członek zespołu LookFit

Mirosław Folta

Administracja LookFit

Dam o to żebyście Państwo zawsze byli poinformowani o wszelkich zmianach i mieli jak najsprawniejszy kontakt z wszystkimi członkami zespołu LookFit

O Mirku

Jestem absolwentem Uniwersytetu Rolniczego we Wrocławiu. Dbam o własne zdrowie poprzez odpowiednie odżywianie, jak rownież aktywny tryb życia. W firmie LookFit odpowiedzialny jestem za sprawną komunikacje pomiędzy Państwem, a naszymi pracownikami.

Chciałbym, aby działalność naszej firmy przyczyniła się do zmiany na zdrowy tryb życia rownież u Państwa.

Członek zespołu LookFit

Klaudia Lampa

Dietetyk

Stopień mgr żywienia i suplementacji w sporcie uzyskała na AWF we Wrocławiu.

O Klaudii

Mgr Zywienia i Suplementacji w Sporcie, Menager Sportu AWF Wrocław oraz Trener Persolany. Uczestniczka licznych kursów i konferencji z zakresu dietetyki, dietoterapii oraz metodyki treningowej. Swoją pasję rozwija w każdej wolnej chwili i nieustannie poszukuje nowych, alternatywnych rozwiązań.

Autorka funpage Light Yourself

Członek zespołu LookFit

Ewa Miłowicz

Specjalistka Counsellingu Gestalt (poradnictwa psychologicznego)

Tytuł Diet Coacha uzyskałam w Szkole Diet Coachingu Urszuli Mijakoskiej w Warszawie.

O Ewie

Jestem coachem i specjalistką w zakresie pomocy psychologicznej. Od kilku lat w atmosferze zrozumienia i uważności wspieram swoich Klientów w drodze do zmiany.

Diet Coaching to nowatorski program świadomego odżywiania i stylu życia w zgodzie ze swoimi potrzebami. Wyjątkowość tej metody polega na tym że nie skupia się ona głównie na liczeniu kalorii i układaniu jadłospisów. Poruszamy się także wokół takich tematów jak: świadomość ciała, potrzeby, nawyki i przekonania. Jedzenie bowiem, poza zaspakajaniem potrzeby głodu pełni wiele innych funkcji .

Diet Coaching skierowany jest do osób chcących zmienić masę ciała lub/i poprawić jakość swojego odżywiania i życia.

Każdego Klienta traktuję jako niepowtarzalną osobę i wierzę, że każdy nosi w sobie adekwatny i wystarczający potencjał do tego, by zmiana zaistniała.

Certyfikat ukończenia Szkoły Diet Coachingu

Certyfikat Specjalisty Counsellingu Gestalt (Centrum Counsellingu Gestalt we współpracy z Associazione Italiana di Counselling)

Certyfikat Polskiego Instytutu Dietetyki potwierdzający ukończenie kursu "Dietetyka Podstawowa"

Członek zespołu LookFit

Beata Kownacka

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu

O Beacie

Jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Posiadam uprawnienia instruktorskie z wielu dyscyplin, m.in. z gier zespołowych, gimnastyki, pływania. Jestem również instruktorem rekreacji ruchowej w narciarstwie zjazdowym oraz instruktorem Nordic Walking. Ponadto pracuję jako certyfikowany tutor.

Studia podyplomowe z psychodietetyki ukończyłam na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu.

Oblicz kalorie