Look Fit to firma istniejąca na rynku od 2012 roku, mająca w swojej kadrze wykwalifikowanych Trenerów Personalnych, Dietetyków, Managerów oraz Kucharzy.

Nasze diety dostarczamy w miastach: Wrocław i okolice, Kraków i okolice, Warszawa i okolice, Aglomeracja Śląska, Poznań i Łódź.

Nasza usługa Cateringu Dietetycznego to indywidualnie dobrane pod katem Twojej Aktywności i upodobań kulinarnych zestawy posiłków, dostarczane codziennie do Twojego domu lub pracy. Są zdrowe, świeże, estetycznie podane i co najważniejsze - dopasowane dokładnie do Twoich potrzeb. Oferujemy zbilansowaną dietę bez godzin w kuchni i jedzenia "na mieście". Codziennie dostarczamy różnorodne, zdrowe i smaczne posiłki, które w 100% zaspokajają Twoje potrzeby żywieniowe.

We Wrocławiu dodatkowo zapraszamy do naszego Studia Treningów Personalnych. Nasza firma zajmuje się kompleksowo produkcją i dostarczeniem cateringu dietetycznego do naszych klientów jak i również prowadzeniem Treningów Personalnych pod czujnym okiem naszych Trenerów.

Poznaj naszą kadrę poniżej

Członek zespołu LookFit

BARTOSZ ORZESZYNA

Instruktor Kulturystyki, Pomysłodawca LookFit

Jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu w trybie stacjonarnym

O Bartoszu

Jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu w trybie stacjonarnym - dzięki czemu możesz być pewny, że Twój trening będzie oparty na połączeniu szerokiej wiedzy z zakresu fizjologii wysiłku, anatomii człowieka, odżywiania i regeneracji organizmu, a także profesjonalnym i indywidualnym podejściu do klienta.

Instruktor Kulturystyki

Instruktor Treningu Funkcjonalnego

Dietetyk

Instruktor Indoor Cycling

Instruktor Piłki Nożnej

Członek zespołu LookFit

Mariusz Lignowski

LookFit

O Mariuszu

Członek zespołu LookFit

Andrzej Marciak

Kucharz

o Andrzeju

Członek zespołu LookFit

Damian Piekarz

Kucharz

O Damianie

Członek zespołu LookFit

Mirosław Folta

Administracja LookFit

Dam o to żebyście Państwo zawsze byli poinformowani o wszelkich zmianach i mieli jak najsprawniejszy kontakt z wszystkimi członkami zespołu LookFit

O Mirku

Jestem absolwentem Uniwersytetu Rolniczego we Wrocławiu. Dbam o własne zdrowie poprzez odpowiednie odżywianie, jak rownież aktywny tryb życia. W firmie LookFit odpowiedzialny jestem za sprawną komunikacje pomiędzy Państwem, a naszymi pracownikami.

Chciałbym, aby działalność naszej firmy przyczyniła się do zmiany na zdrowy tryb życia rownież u Państwa.

Członek zespołu LookFit

Klaudia Lampa

Dietetyk

Stopień mgr żywienia i suplementacji w sporcie uzyskała na AWF we Wrocławiu.

O Klaudii

Mgr Zywienia i Suplementacji w Sporcie, Menager Sportu AWF Wrocław oraz Trener Persolany. Uczestniczka licznych kursów i konferencji z zakresu dietetyki, dietoterapii oraz metodyki treningowej. Swoją pasję rozwija w każdej wolnej chwili i nieustannie poszukuje nowych, alternatywnych rozwiązań.

Autorka funpage Light Yourself

Członek zespołu LookFit

Ewa Miłowicz

Specjalistka Counsellingu Gestalt (poradnictwa psychologicznego)

Tytuł Diet Coacha uzyskałam w Szkole Diet Coachingu Urszuli Mijakoskiej w Warszawie.

O Ewie

Jestem coachem i specjalistką w zakresie pomocy psychologicznej. Od kilku lat w atmosferze zrozumienia i uważności wspieram swoich Klientów w drodze do zmiany.

Diet Coaching to nowatorski program świadomego odżywiania i stylu życia w zgodzie ze swoimi potrzebami. Wyjątkowość tej metody polega na tym że nie skupia się ona głównie na liczeniu kalorii i układaniu jadłospisów. Poruszamy się także wokół takich tematów jak: świadomość ciała, potrzeby, nawyki i przekonania. Jedzenie bowiem, poza zaspakajaniem potrzeby głodu pełni wiele innych funkcji .

Diet Coaching skierowany jest do osób chcących zmienić masę ciała lub/i poprawić jakość swojego odżywiania i życia.

Każdego Klienta traktuję jako niepowtarzalną osobę i wierzę, że każdy nosi w sobie adekwatny i wystarczający potencjał do tego, by zmiana zaistniała.

Certyfikat ukończenia Szkoły Diet Coachingu

Certyfikat Specjalisty Counsellingu Gestalt (Centrum Counsellingu Gestalt we współpracy z Associazione Italiana di Counselling)

Certyfikat Polskiego Instytutu Dietetyki potwierdzający ukończenie kursu "Dietetyka Podstawowa"

Członek zespołu LookFit

Beata Kownacka

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu

O Beacie

Jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Posiadam uprawnienia instruktorskie z wielu dyscyplin, m.in. z gier zespołowych, gimnastyki, pływania. Jestem również instruktorem rekreacji ruchowej w narciarstwie zjazdowym oraz instruktorem Nordic Walking. Ponadto pracuję jako certyfikowany tutor.

Studia podyplomowe z psychodietetyki ukończyłam na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu.

Oblicz kalorie