Catering Dietetyczny Wegetariański Katowice

1200,1500,1800,2000,2500 kcal

Dedykowana wegetarianom. Z zestawów wyłączono wszelkie gatunki mięs, drobiu oraz ryb. Natomiast pozostawiono źródła pełnowartościowego białka, takie jak jaja oraz nabiał – aby dostarczyć odpowiednie jego zapotrzebowanie w ciągu dnia. W każdym zestawie znajdziesz 5 posiłków. W ofercie posiadamy kaloryczności: 1200, 1500, 1800, 2000 i 2500. Dostawy odbywają się 6 dni w tygodniu (poniedziałek-sobota). Dostawy weekendowe (sobota lub sobota-niedziela) odbywają się w soboty.
Po złożonym i opłaconym zamówieniu możesz dowolnie przesuwać dni dostawy z poziomu swojego Panelu Klienta (np. gdy wypadnie Ci wyjazd).

Catering dietetyczny

w razie pytań pisz na catering@lookfit.pl

Zamów catering dietetyczny

Zamów i odbierz 10% rabatu - kod „lookfit” - do wprowadzenia w „koszyku”


Dostawy weekendowe dostarczone są w soboty

Cena Łącznie:  


Catering Dietetyczny Wegetariański Katowice — z nami schudniesz zdrowo

Przejście na wegetarianizm to zawsze świadoma decyzja. Może być podyktowana kwestiami zdrowotnymi albo być związana z Twoimi przekonaniami. W obu przypadkach wiąże się ze zmianą i może stanowić szok dla Twojego organizmu. Jak sobie z tym poradzić? Co zrobić, żeby w Twojej diecie nie zabrakło niezbędnych składników? Jeśli zrezygnowałeś z mięsa, a dodatkowo chcesz ustabilizować wagę, nie ryzykuj. Zamów Catering Wegetariański Katowice, dania przygotowane przez specjalistów — kucharzy oraz dietetyków z dwunastoletnim stażem.

...

Oblicz kalorie