Catering Sportowy Katowice

3000,4000 kcal

Dedykowana sportowcom i osobom aktywnym fizycznie, którzy chcą zbudować masę mięśniową, zredukować tkankę tłuszczową czy też poprawić swoją wytrzymałość. Zestawy są komponowane z uwzględnieniem zwiększonego zapotrzebowania na makroskładniki: wzbogacone o dodatkowe źródła pełnowartościowego białka, a także węglowodanów złożonych i prostych. W każdym zestawie znajdziesz 5 posiłków. W ofercie posiadamy kaloryczności: 3000 i 4000. Dostawy odbywają się 6 dni w tygodniu (poniedziałek-sobota). Dostawy weekendowe (sobota lub sobota-niedziela) odbywają się w soboty.
Po złożonym i opłaconym zamówieniu możesz dowolnie przesuwać dni dostawy z poziomu swojego Panelu Klienta (np. gdy wypadnie Ci wyjazd).

Catering dietetyczny

w razie pytań pisz na catering@lookfit.pl

Zamów catering dietetyczny

Zamów i odbierz 10% rabatu - kod „lookfit” - do wprowadzenia w „koszyku”


Dostawy weekendowe dostarczone są w soboty

Cena Łącznie:  


Catering sportowy Katowice — kolejny krok do formy

Mieszkasz lub pracujesz w Katowicach? Zastanawiasz się, czy dieta pudełkowa to rozwiązanie dla Ciebie? Szukasz cateringu typowo dla sportowców? U nas otrzymasz i jedno, i drugie, czyli Catering Dietetyczny Sportowy Katowice. Dlaczego warto zamówić dietę akurat u nas? Jak złożyć zamówienie? Poniżej znajdziesz wszystkie niezbędne informacje.

Dieta wysokobiałkowa Katowice — jedz i buduj masę

Nikogo, kto trenuje nie trzeba przekonywać do diety wysokobiałkowej. Ryby, mięso, czy rośliny strączkowe są niezbędne, jeśli chcesz pozbyć się tkanki tłuszczowej i ukształtować sylwetkę .Ale czy w tej diecie można liczyć na różnorodność i ciekawe smaki? Jak stworzyć menu na cały miesiąc i to aż z pięciu dań? Jeśli brak czasu albo niechęć do gotowania powstrzymują Cię przed tym, by przejść na dietę wysokobiałkową, z nami nareszcie Ci się uda. Usługa Dieta Wysokobiałkowa Katowice powstała z myślą o osobach takich, jak Ty, które pomiędzy treningami, życiem prywatnym i pracą, chcą znaleźć miejsce na zdrowe odżywianie. Jak to działa? Catering Dietetyczny Sportowy Katowice to wysokobiałkowe posiłki dostarczane prosto pod Twoje drzwi — do pracy , do domu lub w inne miejsce, które wskażesz. Chcemy maksymalnie dopasować się do Ciebie. Dlatego to Ty wybierasz, czy interesują Cię posiłki siedem dni w tygodniu, czy wyłącznie w dni robocze. Ponadto Look Fit Dieta Sport dostępna jest w dwóch wariantach kalorycznych — 3000 oraz 4000 kcal. W wyborze najlepszej opcji pomoże Ci nasz Kalkulator Kalorii. Po wpisaniu wiekuu, płci, wzrosu i wagi, oraz poziomu aktywności, kalkulator obliczy przybliżone dzienne zapotrzebowanie kaloryczne. Co dalej? Złożenie zamówienia trwa u nas zaledwie kilka sekund. Wystarczy, że w formularzu określisz rodzaj diety, kaloryczność, datę rozpoczęcia dostawy, a także okres, na który zamawiasz usługę. To wszystko! Po złożeniu i opłaceniu zamówienia, otrzymasz dane logowania do panelu klienta.

...

Oblicz kalorie