Dieta Standard

1200,1500,1800,2000,2500 kcal

Dla wszystkich, którym zależy na uzyskaniu bądź utrzymaniu prawidłowej masy ciała. To zestaw w pełni zbilansowanych posiłków, które w zależności od celów klienta i indywidualnie dobranej kaloryczności, pozwolą na redukcję zbędnych kilogramów, umożliwią stabilizację wagi oraz zapewnią zdrowie i dobre samopoczucie. W każdym zestawie znajdziesz 5 posiłków. W ofercie posiadamy kaloryczności: 1200, 1500, 1800, 2000 i 2500. Dostawy odbywają się 5 dni w tygodniu (poniedziałek-piątek). Dostawy weekendowe (sobota lub sobota-niedziela) odbywają się wraz z dostawą piątkową.
Po złożonym i opłaconym zamówieniu możesz dowolnie przesuwać dni dostawy z poziomu swojego Panelu Klienta (np. gdy wypadnie Ci wyjazd).

Catering dietetyczny

w razie pytań pisz na catering@lookfit.pl

Zamów catering dietetyczny


Dostawy weekendowe dostarczone są w piątek

Łącznie:  Dieta pudełkowa Wrocław

Nie da się ukryć, że dieta pudełkowa we Wrocławiu jest jedną z najbardziej popularnych metod na odchudzanie w ostatnich latach. Lecz nic dziwnego - jest to dieta szybka, niezwykle wygodna oraz gwarantująca osiągnięcie wymarzonej wagi. W praktyce oznacza to codzienne dostarczanie posiłków przygotowywanych przez kucharza, który tworzy je w oparciu o zalecenia dietetyka lub też trenera personalnego. Dzięki temu otrzymujemy pożywienie na cały dzień, przez co nie musimy tracić czasu na zakupy produktów spożywczych, analizowanie ich wartości kalorycznej oraz spędzanie czasu w kuchni.

Dieta pudełkowa we Wrocławiu to przede wszystkim oszczędność czasu. To, co do tej pory musieliśmy robić sami, dziś wykonywane jest przez wykwalifikowanych i doświadczonych kucharzy. Dieta ta zakłada codzienne dostawy jedzenia w oparciu o pięć posiłków: śniadania, drugiego śniadania, obiadu, podwieczorku oraz kolacji. Codziennie z samego rana kurier przekazuje nam dania na cały dzień, które są zapakowane w poręczne, niewielkie pudełka, które bez problemu zmieszczą się np. do damskiej torebki. Dzięki temu bez obaw możemy zabierać jedzenie również do pracy. Co równie ważne, wszystko spakowane jest w sposób niezwykle estetyczny - pudełka te zawierają liczne przegródki, umożliwiające osobne pakowanie mięs, sosów, surówek oraz innych elementów diety.

Jakie są korzyści wynikające ze stosowania diety pudełkowej we Wrocławiu?

Do jednych z największych zalet diety pudełkowej we Wrocławiu zalicza się oszczędność czasu - nie tracisz go więc na codzienne zastanawianie się, co zjeść, na zakupy oraz samo przygotowywanie posiłków. Dlatego też dieta ta może okazać się strzałem w dziesiątkę m.in. dla osób zapracowanych. Co więcej, stosując się do niej oraz wykonując regularne ćwiczenia możemy w niedługim czasie zyskać wymarzoną sylwetkę, która byłaby niemożliwa w przypadku nieprzestrzegania odpowiednio zbilansowanej diety.

Dieta pudełkowa Wrocław - zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Dieta pudełkowa to jedno z najpopularniejszych rozwiązań ostatnich lat i nic nie wskazuje na to, by tendencja ta miała się zmienić. Jest ona niezwykle wygodna, a przy tym zdrowa i urozmaicona, dzięki czemu otrzymujemy różnorodne posiłki prosto pod nasze drzwi. Wszystkie osoby zainteresowane dietą pudełkową we Wrocławiu serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Z chęcią przygotujemy zdrowe i smaczne posiłki, z uwzględnieniem wszystkich preferencji kulinarnych naszych Klientów. Zapraszamy do kontaktu!

Oblicz kalorie