Dieta Paleo

Dedykowana osobom z celiakią, oraz nietolerancją glutenu, nabiału, laktozy. Podstawę jadłospisu stanowią mięso, ryby, jaja, warzywa i owoce, a także orzechy i pestki. Ten system żywieniowy polega na eliminacji z diety zbóż (także naturalnie bezglutenowych), nabiału, suchych nasion roślin strączkowych.

Catering dietetyczny

Konsultacja dietetyczna jest wliczona w cenę usługi
w razie pytań pisz na catering@lookfit.pl

Zamów catering dietetyczny


Dostawy weekendowe dostarczone są w piątek

Łącznie:  Catering paleo Wrocław

Czy poszukujesz cateringu paleo we Wrocławiu? Jeśli tak, to nie mogłeś trafić lepiej! Dieta ta dedykowana jest przede wszystkim osobom z celiakią, oraz nietolerancją glutenu, nabiału, laktozy. Podstawę jadłospisu stanowią mięso, ryby, jaja, warzywa i owoce, a także orzechy i pestki. Ten system żywieniowy polega na eliminacji z diety zbóż (także naturalnie bezglutenowych), nabiału, suchych nasion roślin strączkowych. To doskonałe rozwiązanie pozwalające zaoszczędzić czas na codziennym gotowaniu!

Catering paleo - Wrocław. Zgłoś się do nas!

Catering paleo we Wrocławiu to gwarancja właściwego sposobu odżywiania, do którego organizm człowieka jest doskonale dopasowany i który gwarantuje zachowanie dobrego stanu zdrowia przez długi czas. W ostatnich czasach dieta ta jest coraz bardziej popularna, a jej główną inspiracją jest dieta człowieka paleolitycznego. Do jej głównych założeń należy przede wszystkim spożywanie jak najmniej przetworzonych produktów. Twórcy tej właśnie diety kładą nacisk zarówno na spożywanie posiłków bogatych w błonnik oraz białko, ale również na właściwe nawodnienie organizmu, połączone z aktywnością fizyczną. Wszystko to sprawia, że osoby będące na diecie paleo mogą cieszyć się doskonałą sylwetką oraz świetnym samopoczuciem na co dzień.

Dlaczego warto zamawiać catering paleo we Wrocławiu?

Warto wiedzieć, że poza właściwościami czysto zdrowotnymi, usługi cateringu paleo we Wrocławiu są bardzo wygodne. To komfortowe rozwiązanie dla osób, które nie lubią gotować na własną rękę. Co więcej, catering sprawia, że nie tracisz czasu na codzienne zastanawianie się, co zjeść, czasu na zakupy oraz czasu na samo przygotowywanie posiłków. Dlatego też dieta ta może okazać się strzałem w dziesiątkę m.in. dla osób zapracowanych, którzy swoje wolne chwile chcą przeznaczyć na odpoczynek, nie zaś na gotowanie.

Nie da się ukryć, że catering paleo we Wrocławiu jest rozwiązaniem niezwykle wygodnym, a przy tym zdrowym i urozmaiconym, dzięki czemu otrzymujemy różnorodne posiłki prosto pod nasze drzwi. Wszystkie osoby zainteresowane cateringiem paleo we Wrocławiu serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Z chęcią przygotujemy zdrowe i smaczne posiłki, z uwzględnieniem wszystkich preferencji kulinarnych naszych Klientów. Zapraszamy do kontaktu!

Oblicz kalorie