catering
dietetyczny

Trener
Personalny

Trener personalny
i Catering dietetyczny

Jeszcze całkiem niedawno treningi personalne kojarzone były z drogą usługą, na którą nie każdego było stać. Jednak współcześnie, dzięki nieustannie rosnącej świadomości z zakresu dbania o własne ciało oraz jego rozwój, coraz większa liczba osób decyduje się na skorzystanie z tego typu usług. I nic dziwnego – rozwiązanie to posiada szereg zalet i jest znacznie bardziej efektywne, niż ma to miejsce w przypadku wykonywania ćwiczeń na własną rękę. Lecz na tym zalety współpracy z trenerem personalnym się nie kończą.

Trening personalny to coś więcej niż same ćwiczenia

Czym właściwie jest trening personalny? Jest to rodzaj treningu wykonywany „jeden na jeden”. Oznacza to, że uczestnik bierze udział w indywidualnych zajęciach pod okiem wykwalifikowanego specjalisty, który opracowuje program treningowy stworzony specjalnie dla jego potrzeb. Warto jednak wiedzieć, że trener personalny nie jest wyłącznie instruktorem na siłowni. To także osoba  posiadająca niezbędną wiedzę z wielu innych dziedzin, które umożliwiają stworzenie mu kompleksowego programu treningowego dla danej osoby.

Nie bez znaczenia są też konsultacje dietetyczne

Warto wiedzieć, że współpraca z trenerem personalnym umożliwia również stworzenie personalizowanego planu żywnościowego oraz wprowadzenie odpowiedniej suplementacji, dopasowanej do każdej osoby w sposób indywidualny. Trener posiada także niezbędną wiedzę z zakresu odnowy biologicznej oraz wszelkich procesów zachodzących w ludzkim organizmie podczas wysiłku fizycznego. Wszystkie te czynniki wpływają na wysoką efektywność treningów oraz osiąganie zamierzonych rezultatów w niedługim czasie od ich rozpoczęcia.

Catering dietetyczny, jako uzupełnienie treningów

Każda osoba rozpoczynająca swoją pracę nad uzyskaniem idealnej sylwetki powinna wiedzieć, że poza wykonywaniem regularnych ćwiczeń, równie istotne jest przestrzeganie odpowiedniej diety. Niestety, czasem zdarza się, że nie posiadamy odpowiedniej wiedzy, by stworzyć właściwe menu lub też mamy zbyt mało czasu, by nabywać wszystkie niezbędne produkty do tworzenia potraw zalecanych przez trenera. Wówczas doskonałym wyjściem z sytuacji będzie skorzystanie z usług cateringu dietetycznego. To prosty i  sprawdzony sposób na utrzymanie formy, na który decyduje się coraz więcej osób.

Zdecyduj się na

Trening Personalny

Zapraszamy na treningi personalne do naszego studia na ul. Jeździeckiej 19. Obiekt o powierzchni 250m2 jest w całości przeznaczony tylko na Treningi Personalne. Wszystkie zajęcia są prowadzone pod czujnym okiem Trenera Osobistego, który dobierze najlepsze ćwiczenia dostosowane do Twojej obecnej formy fizycznej.

- Zobacz więcej -
Odmień swoje życie przez

catering dietetyczny

Nasza usługa cateringu dietetycznego to indywidualnie dobrane pod katem Twojej Aktywności i upodobań kulinarnych zestawy posiłków, dostarczane codziennie do Twojego domu lub pracy.

- Zobacz więcej -
Zacznij coś zmieniać.

Konsultacja Dietetyka/Psychodietetyka

Dietetyk w naszej firmie zajmuje się przeprowadzeniem szczegółowej analizy pomiarów składu ciała , planowaniem, nadzorowaniem i stosowaniem zasad żywienia zarówno dla osób indywidualnych, jak i całych zbiorowości. Dba o prawidłowe i racjonalne odżywianie, zwłaszcza w czasie choroby jak i w specjalnych stanach organizmu ludzkiego.

- Zobacz więcej -

LOOKFIT

LookFit to firma istniejąca na rynku od 2012 roku, mająca w swojej kadrze wykwalifikowanych Trenerów Personalnych, Dietetyków, Managerów i Kucharzy. Każdy z nas jest specjalistą w swoim zawodzie z kilkuletnim stażem.

ZBILANSOWANA DIETA

Przedstaw nam swoje oczekiwania, a my zapewnimy Tobie najlepszą drogę do uzyskania założonego przez Ciebie celu

TRENING

Zaufaj profesionalnym trenerom osobistym i zmień już dziś swoją sylwetkę i samopoczucie

ZDROWY STYL ŻYCIA

Twój sukces jest również Naszym sukcesem!

Oblicz kalorie