CATERING DIETETYCZNY – WROCŁAW

Chcesz zmienić swoje nawyki żywieniowe i zacząć jeść zdrowo, jednocześnie nie chcesz spędzać dużo czasu w kuchni? Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy CATERING DIETETYCZNY.

Konsultacja dietetyczna jest wliczona w cenę usługi
Jeśli masz pytania, chętnie na nie odpowiemy: catering@lookfit.pl
Dieta

Standardowa

Dieta

Sportowa

Dieta

Bezglutenowa

Dieta

Bezlaktozowa

Dieta

Wegetarianska

Dieta

Paleo

Dieta

Cukrzyca

Dieta

Junior

Nasza usługa Cateringu dietetycznego to indywidualnie dobrane pod katem Twojej aktywności i upodobań kulinarnych zestawy posiłków, dostarczane codziennie do Twojego domu lub pracy. Przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie kilka wariantów cateringu dietetycznego: zarówno dla diety standardowej, ale również wykluczającej niektóre składniki spożywcze lub przeznaczonych dla osób z cukrzycą. Ponieważ warto odżywiać się zdrowo już od małego, proponujemy również catering dietetyczny dla najmłodszych – zadbaj również o zdrowie swojego dziecka.

Wszystkie rodzaje diet dostępnych w ramach naszej usługi cateringu dietetycznego przedstawiamy poniżej.

Skutecznością cateringu dietetycznego jest właściwy dla Twojego organizmu dobór diety. Dlatego konsultacja dietetyczna wliczona jest w cenę cateringu dietetycznego. Nie czekaj - prawidłowe odżywianie to podstawa pozytywnej przemiany w życiu każdego z nas. Catering dietetyczny spowoduje, że będziesz jadł smacznie i zdrowo.